reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Ja pierdziele, serio lekarze. Przecież i tak robiła USG to co za problem, aby Ci podała jakiej wielkości jest pęcherzyk itd. 😡

Edit: a patrzyłaś w opisie wizyty? Mnie często lekarz na USG w medicoverze nie poda nic, a jak pobiorę sobie przez stronkę pełną dokumentację medyczną z wizyty, to okazuje się, że pomierzone wszystko.

Nie ma nic.. jedynie napisała że jeśli objawy się nasilą to mam się zgłosić pilnie na wizytę.
Wizyta łącznie z usg trwała 8 minut 🥴
 
reklama
Nie ma nic.. jedynie napisała że jeśli objawy się nasilą to mam się zgłosić pilnie na wizytę.
Wizyta łącznie z usg trwała 8 minut 🥴
Niedługo w luxmedxie/medicoverze zrobią gabinety z podwójnymi łazienkami, jedna się ubiera po badaniu, a druga rozbiera 😆 wtedy się pewnie do 5minut wizyta skróci
 
Czytam i czytam wasze historie odnośnie wizyt lekarskich i krew mnie zalewa.
Szczerze, ja już dawno byłabym po badaniach. Ale: spróbujcie jeszcze raz, jak się nie uda utrzymać, to zrobimy kolejne. Szkoda, że wtedy się na to zgadzałam 😩
Mogłam powiedzieć że chce pakiet badań, póki byłam na siłach. Teraz tych sił zaczyna brakować.
 
Liczyłam sobie, że owu będzie za ok 2 tyg. A tu stary mi mowi, że jednak jeszcze jeden tydzień urlopu bierze w następnym a nie w kolejnym. A zawsze łatwiej o seks jak chlop cały dzień w domu niż zmęczony po pracy i jak wszyscy pójdą spać ahhh. Znowu stres.
 
Liczyłam sobie, że owu będzie za ok 2 tyg. A tu stary mi mowi, że jednak jeszcze jeden tydzień urlopu bierze w następnym a nie w kolejnym. A zawsze łatwiej o seks jak chlop cały dzień w domu niż zmęczony po pracy i jak wszyscy pójdą spać ahhh. Znowu stres.
No ja tez myslalam ze owu mi wypadnie tak jak w poprzednim cyklu i akurat maz ma wolne to by bylo super a to nawet sie nie zapowiada na owu a urlop sie konczy 😞
 
Dobra, żeby było oficjalnie to niestety tym smutnym zdjęciem żegnamy się z lutym🫠
 

Załączniki

  • IMG_5448.jpeg
    IMG_5448.jpeg
    73,3 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Do góry