reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
I w pierwszej ciąży i w drugiej tydzień przed spodziewanym okresem zaczynał boleć mnie brzuch jak na @ ale to był taki ból do wytrzymania. I w obu miałam mega pełne piersi.
Sama nie wiem czemu teraz robię pierdyliard testów ciążowych jak tych objawów brak
Ja dzisiaj 2dpo i już czuję piersi 🙈 nie miałam tak przy tamtych ciążach z tego, co pamiętam 🤔 obym znowu nie miała wysokiej prolaktyny, bo owulka będzie zablokowana 🥺😓
 
14.02 rano robilam Owu Test i byl +. Poniej od popoludnia do popoludnia 15.02 poobolewal mnie lewy jajnik (znowu lewy). 14.02 nie udalo sie przytulanie - oboje wróciliśmy pozno po pracy i zmeczeni, probowalismy ale nie wyszlo. 15.02 rano udalo sie :). Aktualnie okres przypada na 1.03. Wczoraj rano robilam test C ale negatywny (9DPO). mogloby byc za wcześnie:( moje badania wszytskie sa w pozadku i owulacja przebiega, partner w trakcie badan. 5 cykl staran. 35 lat :/
 
14.02 rano robilam Owu Test i byl +. Poniej od popoludnia do popoludnia 15.02 poobolewal mnie lewy jajnik (znowu lewy). 14.02 nie udalo sie przytulanie - oboje wróciliśmy pozno po pracy i zmeczeni, probowalismy ale nie wyszlo. 15.02 rano udalo sie :). Aktualnie okres przypada na 1.03. Wczoraj rano robilam test C ale negatywny (9DPO). mogloby byc za wcześnie:( moje badania wszytskie sa w pozadku i owulacja przebiega, partner w trakcie badan. 5 cykl staran. 35 lat :/
cześć! Mam Cię zapisać na testowanie? Na jaki dzień? I tak jakby co to samo przytulanie nie wystarczy żeby zrobić dzieciaczka xD 😅
 
Mozesz zapisac. Okres ma byc 1.03 to testowac sie bede kolejny raz 29.02

Napisałam 'przytulanie' bo tak zauważyłam duzo dziewczyn pisze na forum zamiast 'uprawiania seksu'
Na jaki dzień? Ten wątek jest właśnie dla dziewczyn, które chcą się aktywnie udzielać na forum, zapisanych na testowanie albo na pauzę, co miesiąc któraś zakłada nowy :)
 
reklama
Do góry