reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja od początku mówiłam: tu nie chodzi o to, czy coś przypada do gustu czy nie, tylko jeśli jakaś dziewczyna zaczyna świrować lub robić rzeczy nieracjonalne, ja na swoich wątkach po główce klepać nie będę. Nie ma przyzwolenia na powielanie bzdur. I wiele dziewczyn, które gadały głupoty, zreflektowało się. A wiele dziewczyn, bardzo wrażliwych i potrzebujących poklepania po ramieniu w swoich durnych zachowaniach obraziło się i tyle.
Naprawdę jesteś tak bezkrytyczna wobec siebie, że nawet jak 10 osób będzie Ci mówić, że może jest jakaś malusieńka szansa, że Twoje zachowanie nie jest mądre, to będziesz isc w zaparte?
A co ja zle zrobilam, nie polecialam do lekarza badać, czemu w 5 cyklu od poronienia w wieku 38 lat jeszcze nie zaszlam w ciążę? Moj lekarz miał inne zdanie na temat starań, starać się bo nie widzi przeszkód i się do tego zastosowalam.
 
reklama
"Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie osoby mówią Ci, że jesteś osłem to jest zignoruj. Jednak jeśli pięć osób mówi Ci, że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło ..."
I kto tu kogo obraża i za co? Za testowanie od 7dn po owu, co same często robicie.
 
A co ja zle zrobilam, nie polecialam do lekarza badać, czemu w 5 cyklu od poronienia w wieku 38 lat jeszcze nie zaszlam w ciążę? Moj lekarz miał inne zdanie na temat starań, starać się bo nie widzi przeszkód i się do tego zastosowalam.
Po prostu Twoje nakręcanie się przestało być zdrowe. I naprawdę śledziłam ten wątek i dziewczyny w normalny sposób dawały Ci do zrozumienia, ze przesadzasz.
 
I kto tu kogo obraża i za co? Za testowanie od 7dn po owu, co same często robicie.
Przecież Ty nie wiesz kiedy była owulacja... A co gorsze liczysz sobie od dnia piku na testach owulacyjnych co nie pokrywa się z owulacja! I już Ci to tłumaczono nie raz... Nie dwa... My tu nie chcemy by ktoś opowiadał rzeczy niezgodne z wiedzą i logika żeby przede wszystkim osoby początkujące w tym nie nabierały złych nawyków np
My tu nie tworzymy rzeczy pod swoją wyobraźnię tylko odnosimy się do faktów medycznych
I dołączę do wyzwania - jedyne kreski jakie widziałam to była ciąża potwierdzona beta
I przestań zarzucać kolejnym osobom kłamstwa bo Ty kręcisz jak z kreskami na testach tak samo z infekcjami sama pamiętam jak pisałaś i w styczniu i w lutym o kolejnych infekcjach zakładając że ich objawy ze mogą wynikać z ciąży... No mając 3 dzieci i 38 lat oczekuje się że człowiek jest choc ciut poważniejszy...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
132 tys
Do góry