reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

mysiaka92 no to powodzenia na wizycie.&&&&
Ja to znowu miałam 2 poronienia no i stresik jest,w zeszłym roku straciłam bliźniaki ale tutaj w UK inaczej podchodzą do ciąży i poronienie jest czymś naturalnym i nic nie robią.W domciu już mam dwóch syneczków 6latka i 2latka więc jestem w ciągłym ruchu.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Mysiaka moja druga ciąża zakończona w 35 tygodniu synek w kwietniu skończył 2 latka, córka w lipcu będzie miała 7
 
A jak synek wszystko ok czy mieliście jakieś problemy? Mój Kacper miał asymetrie i wzmożone napięcie mięśniowe teraz już jest dobrze. I na początku przepukline pepkowa, z takich wczesniaczych rzeczy był 4 dni w inkubatorze nie mógł utrzymać temperatury
 
Synek mial hipotrofie wazyl tylko 1.5kg. Ma wrodzona wade serca kwalifikujaca do zabiegu i astme z ktorej ponoc moze wyrosnac. Ciagnie sie jeszcze neutropenia za nim. Rehabilitacji jako takiej nie mielismu -jedna wizyta sprawdzajaca czy wszystko ok z nim. Przepukline pepkowa mial ale wchlonela się sama.
Aaa.. I 22 dni lezal na intensywnej opiece noworodków
Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Synek mial hipotrofie wazyl tylko 1.5kg. Ma wrodzona wade serca kwalifikujaca do zabiegu i astme z ktorej ponoc moze wyrosnac. Ciagnie sie jeszcze neutropenia za nim. Rehabilitacji jako takiej nie mielismu -jedna wizyta sprawdzajaca czy wszystko ok z nim. Przepukline pepkowa mial ale wchlonela się sama.
Aaa.. I 22 dni lezal na intensywnej opiece noworodków
Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
To przeszliscie sporo. Mój jeżeli chodzi o wagę to był duży wcześniak 3090.
 
mysiaka92 takie maleństwo a tyle już przeszło,zdrówka życzę dla synka.

kinga30 ładna waga jak na wcześniaka,mój młodszy syn ur. się w 37tc i ważył niecałe 2700g


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Przeszedl faktycznie duzo juz ale daje sobie rade. Rosnie broi i wszystko sam chce robic..

Wlasnie wracam od ginekologa.. 14.06 ide znowu.. Poki co jest torbiel na jajniku i cytologia zrobiona

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry