reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja pierwszy raz poczulam maluszka 2 dni temu :) Juz zapomnialam jakie to fajne.

A ja cos kiepsko sie dzis czuje :( Od wczoraj juz kilka razy pojawily się skurcze :((( Wzielam magnez i nospe i leze. Ale martwie sie okrutnie. W pon mam wizyte. Mam nadzieje ze sie nie pogorszy i doczekam.
 
reklama
Ja pierwszy raz poczulam maluszka 2 dni temu :) Juz zapomnialam jakie to fajne.

A ja cos kiepsko sie dzis czuje :( Od wczoraj juz kilka razy pojawily się skurcze :((( Wzielam magnez i nospe i leze. Ale martwie sie okrutnie. W pon mam wizyte. Mam nadzieje ze sie nie pogorszy i doczekam.

Doczekasz...lez i wstawaj tylko NFI toalety. Jak będzie się pogarszać jedź na SOR, nie czekaj do poniedziałku


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Juz Wam pisze coi jak.
Dzieciatka pieknie rosna maja sie dobrze.
Zamknieto mnie na oddziale bo wyskoczylo mi wysokie cisnienie 160/100 do tego to plamienie dali mi magnez w kroplowce ktory leci chocby mu sie nie chcialo.
Maluszki maja 52 mm 53 mm i 55 mm fikaja brykaja serduszka pieknie bija.
Wlasnie czuje przy tej kroplowce takie bulgotki w podbrzuszu i zastanawiam sie czy przypadkiem magnez nie podoba sie maluchom.
Jeszcze raz przepraszam za to czekanie ale badanie za badaniem i to tak jest potem

@pyzunia86 3 serduszka <3 ale super.. podziwiam Cię bardzo. Ja się sr@* - za przeproszeniem przy jednym. A Ty jesteś odważniejsza :)

Ja pierwszy raz poczulam maluszka 2 dni temu :) Juz zapomnialam jakie to fajne.

A ja cos kiepsko sie dzis czuje :( Od wczoraj juz kilka razy pojawily się skurcze :((( Wzielam magnez i nospe i leze. Ale martwie sie okrutnie. W pon mam wizyte. Mam nadzieje ze sie nie pogorszy i doczekam.

Dziewczyny, a Wy bierzecie magnez regularnie, czy jak coś boli i jak macie skurcze?
 
Mi nic nie wiadomo na temat magnezu, wogóle. Moja lekarka do tej pory mówiła tylko o no-spa (do tej pory wzięłam tylko raz) no i kw.foliowy.

Do 12 tyg i 6 dnia brałam też duphaston. Teraz mam już odstawiony.
 
@Syla88 mnie nic nie boli poki co. Biore tylko witaminy.

Czytalam sobie o tygodniach ciazy i wszedzie pisza, ze dzieci w 13tc waza okolo 25g a mi podali 80g i 75g.
WTF? [emoji33]


A no i jedna dziewczyna na innym forum zbila mnie troche z tropu bo u niej bylo identyczne zdjecie a z chlopca zrobila sie pozniej dziewczynka [emoji33] aaaa to ja juz nic nie wiem. Pewna bede dopiero jak sie urodza [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu dokładnie tak...ja w obu ciążach mimo, ze widziałam na własne oczy, ze dziewuszki kupowałam tylko neutralne kolory, mimo iż czułam ze nosze dziewczynki- los potrafi płatać figle..znam dwa takie przypadki wśród bliskich znajomych [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Paraplu konkret maluchy, :)

A witaminy bierzecie od początku?
Mi mówiono bym zaczęła ok 16 tygodnia jak mam morfologię ok.

I tak, a propos morfologii - powinnam mieć na nastepnym badaniu "świeże" badania ale biorę antybiotyk, trzeba czekać do odstawienia?
 
reklama
Paraplu konkret maluchy, :)

A witaminy bierzecie od początku?
Mi mówiono bym zaczęła ok 16 tygodnia jak mam morfologię ok.

I tak, a propos morfologii - powinnam mieć na nastepnym badaniu "świeże" badania ale biorę antybiotyk, trzeba czekać do odstawienia?

Ja od samego początku łykam PregnaPlus, od niedawna dołączyłam jeszcze PregnaDHA, do tego magnez i teraz Duphaston


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry