reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja od samego początku łykam PregnaPlus, od niedawna dołączyłam jeszcze PregnaDHA, do tego magnez i teraz Duphaston


16ud3e3kpztre1wh.png

Mi lekarka odstawiła duphaston. Mówiąc, że nie plamię więc nie trzeba (choć wcześniej mówiła, że brać zaleca do 20tyg.nawet)

Z witamin mam kupione Mama Vita (w aptece je polecono jako równie dobre jak Pregna ale tańsze - po 2 kapsułki są witaminy + dha) z tym, że nie brałam jeszcze.
 
Juz Wam pisze coi jak.
Dzieciatka pieknie rosna maja sie dobrze.
Zamknieto mnie na oddziale bo wyskoczylo mi wysokie cisnienie 160/100 do tego to plamienie dali mi magnez w kroplowce ktory leci chocby mu sie nie chcialo.
Maluszki maja 52 mm 53 mm i 55 mm fikaja brykaja serduszka pieknie bija.
Wlasnie czuje przy tej kroplowce takie bulgotki w podbrzuszu i zastanawiam sie czy przypadkiem magnez nie podoba sie maluchom.
Jeszcze raz przepraszam za to czekanie ale badanie za badaniem i to tak jest potem
To dobrze ze z brzdacami ok ;)
 
@Dotkass no wlasnie mi wczoraj znajoma powiedziala, ze w rodzinie miala kilka tygodni temu taki przypadek. Cala ciaze lekarze twierdzili, ze bedzie chlopak a na porodowce wyszla dziewczynka.
Chyba tez bede neutralne kupowac [emoji23] pokoj i tak i mia byc w kolorze pasujacym do obu plci.
Dekoracje tez mam wybrane i wszystko neutralne jest.

@Miś-owa mi mowili na poczatku, ze w 1 trymestrze wystarczy sam kwas foliowy.
Jak wyszly bliznieta to powiedzieli zeby w 1 trym. wlaczyc juz witaminy.
Koncze za pare dni opakowanie Feminion 1 i przeskakuje na witaminy z DHA.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass no wlasnie mi wczoraj znajoma powiedziala, ze w rodzinie miala kilka tygodni temu taki przypadek. Cala ciaze lekarze twierdzili, ze bedzie chlopak a na porodowce wyszla dziewczynka.
Chyba tez bede neutralne kupowac [emoji23] pokoj i tak i mia byc w kolorze pasujacym do obu plci.
Dekoracje tez mam wybrane i wszystko neutralne jest.

@Miś-owa mi mowili na poczatku, ze w 1 trymestrze wystarczy sam kwas foliowy.
Jak wyszly bliznieta to powiedzieli zeby w 1 trym. wlaczyc juz witaminy.
Koncze za pare dni opakowanie Feminion 1 i przeskakuje na witaminy z DHA.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Femibion 2 zawiera Dha
 
Femibion 2 zawiera Dha

Wiem ale nie mam go w Holandii [emoji12] a bez sensu sprowadzac z Polski.
Femibion 1 kupilam jak jeszcze bylam w Polsce i opakowania czekaly sobie na 2 kreski :)
Teraz kupilam juz w Holandii kolejne witaminy.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Zapytam o wszystko w pon :) No chyba ze wyladyje wczesniej :/ Tak sobie mysle ze to chyba wszystko przez ta jutrzejsza RP. Im blizej tym bardziej sie stresuje. A to sie odbija na mojej macicy
 
Do góry