reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A u nas byl Ignas juz od lat. Ale z dziewczeciem byl problem bo kazde chcialo inne. A tu prosze taka niespodzianka nie trzeba juz myslec. Choc dzis mezowi powiedzialam ze jak sie urodzi jednak dziewczynka to ja wybieram. Ale wybor teraz byl calkowicie wspolny
 
reklama
Dotkass a Emma skąd się wam wzięła? (Tzn imię hihi) :)

Moja prababka była Emma.

Wiesz, lubię imiona których mało. Amelek tez było mało...rok później był wysyp [emoji12] podoba mi się to imię bardzo...imię musi mi się podobać, a do tego jego znaczenie musi być takie, by nie było nijakie. Bardzo podobało mi się imię i nadal podoba Lamia (niestety po przeczytaniu znaczenia zrezygnowałam ) [emoji17]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dla chłopca imię jakby trudniej :confused: te opisy... Ale mam jedno takie co parę lat się trzyma i jedno które mi do zodiaku (o ile w terminie) przypadło.
 
Pewnie byłoby szybciej gdyby nie moje przycmione myślenie. Cóż. Taka moja uroda teraz :p

Nie mniej jednak zazdraszczam tym co już wiedzą ;)

Z moim uparciuchem z poznaniem płci może przy porodzie :p chyba, że zechce współpracować. W drodze wyjątku.
 
reklama
Ja tez mam problem z męskim imieniem...jak podoba się mi, nie podoba się R...może jedno czy dwa imiona wspólnie nam się podobają, ale znowu nie są z tych które mi podobaja się najbardziej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry