reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja mam generalnie problem z imionami, bo mało mi się co podoba albo mi się z kimś kojarzą. Nie mam ani dla dziewczyny ani dla chłopca. Oczywiście ostateczne słowo co do imienia będę mieć ja co już oznajmilam mojemu, bo to ja robię tu najcięższa robotę i mi się należy. Ale u nas pomysłów narazie brak a jeszcze musimy jakieś międzynarodowe, więc już wogole mi ciężko. Doszliśmy do wniosku że będziemy się głowic jak poznamy płeć, teraz nie ma co sobie łamac podwójnie głowy [emoji6] wcześniej ja wybrałam imiona dla moich dzieci, były nie miał żadnych pomysłów i zaakceptowal.
 
reklama
Oj te imiona tez nie mam pojęcia. Mój synio ciągle chodzi i wymyśla różne dziwaczne imiona. Tylko się śmiać. Zazdroszczę wam tych przytulanek na codzień a nawet raz w tygodniu. Ja to tylko tydzień co 4-5 tygodni. Z moim popędem to istne katusze [emoji23]

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Dzień dobry,

My już w Warszawie...zaraz lecę do fryzjera, a na 16:00 ślub i wesele [emoji16] mam nadzieje, ze moj brzuch nie sprawi mi zawodu i będę mogła cieszyć się z udanej zabawy i pyszności z weselnego stołu [emoji6]

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny :-) :)
Właśnie otworzyłam oczy Ale cały dom jeszcze smacznie śpi ;)
Dotkass bawcie się dobrze :tak:
My wczoraj wróciliśmy z urlopu, byliśmy nad morzem i było cudnie :D
Codziennie Was czytałam bo już inaczej być nie może :p
Co do seksu to u nas statystyka troszkę spadła ale nie dużo :p Uwielbiamy Przytulanki i to bardzooo, przed ciążą było prawie codziennie:rofl: A i teraz że dwa, trzy razy w tygodniu musi być :-D
Jeżeli chodzi o imiona to zawsze nam było łatwiej wybrać dla dziewczynek. Że będziemy mieć Zuzanke wiedzieliśmy od zawsze, jeszcze w trakcie związku wybraliśmy to imię czyli jakieś 12lat temu:rofl2:
Teraz będzie kolejna córeczka i imię już wybierała Zuza, padło na Zosie a nam to imię bardzo się spodobało :tak: Będziemy mieć dwie dziewczyny na Z a my jesteśmy z mężem na P ;)
Kochane powiedzcie jak u Was z wagą?
U mnie już 2.5kg na plusie, dzisiaj jest 14/15tydzien.
Cudnej soboty Dziewczyny :-) :):tak::-D
 
Dzień dobry,

My już w Warszawie...zaraz lecę do fryzjera, a na 16:00 ślub i wesele [emoji16] mam nadzieje, ze moj brzuch nie sprawi mi zawodu i będę mogła cieszyć się z udanej zabawy i pyszności z weselnego stołu [emoji6]

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie też dziś weselnie, ale inny rejon Polski :)
Czas powoli wstawać i się ogarniać. Udanej zabawy i pyszności na stole. Liczę na to samo :biggrin2:
 
Witajcie Dziewczyny :-) :)
Właśnie otworzyłam oczy Ale cały dom jeszcze smacznie śpi ;)
Dotkass bawcie się dobrze :tak:
My wczoraj wróciliśmy z urlopu, byliśmy nad morzem i było cudnie :D
Codziennie Was czytałam bo już inaczej być nie może :p
Co do seksu to u nas statystyka troszkę spadła ale nie dużo :p Uwielbiamy Przytulanki i to bardzooo, przed ciążą było prawie codziennie:rofl: A i teraz że dwa, trzy razy w tygodniu musi być :-D
Jeżeli chodzi o imiona to zawsze nam było łatwiej wybrać dla dziewczynek. Że będziemy mieć Zuzanke wiedzieliśmy od zawsze, jeszcze w trakcie związku wybraliśmy to imię czyli jakieś 12lat temu:rofl2:
Teraz będzie kolejna córeczka i imię już wybierała Zuza, padło na Zosie a nam to imię bardzo się spodobało :tak: Będziemy mieć dwie dziewczyny na Z a my jesteśmy z mężem na P ;)
Kochane powiedzcie jak u Was z wagą?
U mnie już 2.5kg na plusie, dzisiaj jest 14/15tydzien.
Cudnej soboty Dziewczyny :-) :):tak::-D
U mnie 16t5d a waga jeszcze na minusie sprzed ciąży, kilka kg spadło w I trymescie przez mdłości, wymioty I brak apetytu, powolutku odrabiam.
 
reklama
U mnie 16t5d a waga jeszcze na minusie sprzed ciąży, kilka kg spadło w I trymescie przez mdłości, wymioty I brak apetytu, powolutku odrabiam.

Ja nie wymiotowałam i te moje 3 kg uważam za super wynik, biorąc pod uwagę, ze w obu poprzednich ciążach już w I trym przytyłam kosmicznie


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry