reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam wszystkich, muszę się przyznać, że podczytuję Was od dłuższego czasu, a z racji tego, że jestem osobą raczej nieśmiałą nie miałam odwagi jakoś napisać. Bałam się też, że to może za wcześnie na radość, no ale teraz jestem już pewna, że chciałabym dołączyć jeśli mnie przyjmiecie:) Mam 26 lat, to moje pierwsze dziecko, termin na 26. 02.2018, na USG ostatnim w 12 tygodniu dowiedziałam się, że na "chyba" dziewczynka, chociaż ja nadal uważam, że będzie chłopak. Mam nadzieję, że 5 września uda się już podejrzeć na 100 % pleć :)Mam nadzieję, że zostanę przyjęta. :D Pozdrawiam :)
 
reklama
Dziekuje Wam za wsparcie. Chyba macie racje. Zobacze jak bedzie po tych 2tyg lezakowania i jeżeli nic sie nie zmieni to pojde zabrac swoje manatki, ktorych sie nazbieralo i "ucalowac" moja klase - trzecia gimnazjum na pozegnanie :)
 
Witam wszystkich, muszę się przyznać, że podczytuję Was od dłuższego czasu, a z racji tego, że jestem osobą raczej nieśmiałą nie miałam odwagi jakoś napisać. Bałam się też, że to może za wcześnie na radość, no ale teraz jestem już pewna, że chciałabym dołączyć jeśli mnie przyjmiecie:) Mam 26 lat, to moje pierwsze dziecko, termin na 26. 02.2018, na USG ostatnim w 12 tygodniu dowiedziałam się, że na "chyba" dziewczynka, chociaż ja nadal uważam, że będzie chłopak. Mam nadzieję, że 5 września uda się już podejrzeć na 100 % pleć :)Mam nadzieję, że zostanę przyjęta. :D Pozdrawiam :)
Jasne, przyjmujemy[emoji4]witaj

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh.. przynajmniej tutaj teraz będę na bieżąco, bo już nie nadążałam ;) przykro mi tylko, że tak wyczekiwane wakacje nie będą już takie beztroskie, bo na pewno będę się martwić. Jedziemy na Chorwację, ale wybraliśmy takie miejsce aby szpital był blisko i po prostu jak cokolwiek mnie zaniepokoi to od razu pojadę. A może to właśnie takiego resetu psychicznego mi teraz potrzeba najbardziej i pełnego luzu :) tylko z tym seksem lipa, bo się mąż teraz będzie bał :D
 
Witam wszystkie nowe forumowiczki!

Prenatalne ok. Wszystkie parametry w normie! Hurra :). Maleństwo ma 7,4cm.
I najlepsze to to, że z chłopaka określonego 11t3d stało się dziewczynka :D. Na pytanie na ile procent Pani dr powiedziała ze na bardzo dużo :). Nie mieliśmy żadnych preferencji, bo mamy juz to i to.
Czyli tak jak mówiłam, za chwilę połowa wcześnie określonych chłopców okaże się dziewczynkami :).
Trochę nas ta wiadomość zszokowala, bo od prawie 2 tyg. mówiliśmy z mezem o chlopcu i juz się trochę nastawilismy. Chociaż teraz sprawdza się typ męża, bo od początku mówił ze wie, ze będzie dziewczynka, bo jestem jak w ciąży z Danusia :).

I znów nie mogę się doczekać kolejnej wizyty - 05.09, bo chce potwierdzić płeć :). Teraz czuję się jakos tak "na dwoje babka wrozyla".
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Do góry