reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Martula85 znalazłam ulotkę po biotebalu i nie można stosować w ciąży ponieważ ilość biotyny jest dużo większa. Chciałam Wam podesłać tę ulotkę, ale nic nie mogę napisać z telefonu... nie wiem co jest grane. Czy któraś z Was jeszcze tak ma? Używam apki
 
reklama
Hej. Ja mieszkam w uk wiec pogoda całe wakacje mnie nie rozpieszczała ☹️
Od rana wypiłam 2 dzbanki herbaty i jem dużo owoców ale nic nie pomaga na suchość w gardle. W nocy budzę się jakbym miała kaca giganta. Może któraś z was ma jakaś radę na to ? Miewałam tak w 2 miesiącu potem spokój i od nowa teraz. Mam nadzieje ze to nie początek jakiegoś zapalenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Martula85 znalazłam ulotkę po biotebalu i nie można stosować w ciąży ponieważ ilość biotyny jest dużo większa. Chciałam Wam podesłać tę ulotkę, ale nic nie mogę napisać z telefonu... nie wiem co jest grane. Czy któraś z Was jeszcze tak ma? Używam apki

Nie mam problemu


16ud3e3kpztre1wh.png
 
@Paula220992 nic dziwnego, ze masz suchość w gardle...herbata nie nawilża, a większej ilości może wysuszac. Dodatkowo teina znajdująca się w herbacie jest bardziej szkodliwa dla organizmu od kofeiny. Na nawilżanie gardła najlepiej woda, ewentualnie siemię lniane


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja się trochę martwię bo mnie coś podbrzusze boli, tak ćmi jak na miesiączkę. Wzięłam dwie nospy ale to już drugi trymestr i chyba tego typu bólu nie powinno być. No jeszcze wcześniej zakłóło jak zwykle od kilku dni w miejscu prawego jajnika. Też mnie to martwi a wizyta dopiero 14-go września i boję się czy wszystko w porządku
 
A chyba nawet mam siemię w domu... zalewa się to wrzątkiem? Ja zawsze sypałam sobie do sałatek, ale teraz jem to, co mi podadzą [emoji12]
ja mieliłam w młynku do kawy sypalam dwie łyzeczki i zalewalam ciepla przegotowana woda tylko nie wrzatkiem, po godzince mozna pic wytwarza sie tzw. glut nie kazdemu to odpowiada sa tez tabletki jak kto woli. Piłam dwa razy dziennie teraz juz jak mi sie przypomni.

A co do przepisu na pierozki to ja pytałam chetnie skorzystam z przepisu.
@Leila.jm mnie w ciagu dnia tez pobolewa ,ale chwile, zwalszcza jak siedze na wpół leżąco, tez sie martwiłam, pisałam tu dziewczynom, jesli nie krwawisz i ból jest znosny to mysle nie ma powodu do zmartwienia, ale jesli cie to niepokoi to moze lepiej skonsultuj to z lekarzem dla spokoju.
 
Ostatnia edycja:
@mama_zuzanki u mnie plec z 12 tyg. sie nie potwierdzila. Byl chlopiec, jest dziewczynka. Masz 50% szansy, ale trzymam kciuki by bylo tak jak chcesz [emoji4].

Ja umieram teraz z ciekawosci co bedzie... bylam nastawiona na chlopaka, ale po genetycznym u specjalistki w tej dziedzinie przestawilam sie juz na corke [emoji16].
Dobrze by bylo z ta corka, bo moja siostra lada dzien urodzi Anie, to akurat za pol roku mialabym zrzut ciuszkow i problem z glowy [emoji1]

28whvfxmzupp30ia.png
 
Dziewczyny co myślicie o stosowaniu kropli nawilżających do oczu? Praca 8h przed komputerem daje się we znaki. Niestety na internecie nie ma zbyt dużo na ten temat.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zaliczyłam na początku tej ciąży wizytę na ip okulistycznej, co akurat okazało się związane z aurą migrenową, ale na moje przesuszone oczy pozwolono mi dalej używać Homeoptic - świetne krople ze świetlikiem, gorąco je polecam! Mam też pozwolenie na krople Aloesowe , ale tych jeszcze nie próbowałam ;)
Dziękuje @Dotkass Wczoraj cały dzień piłam tylko wodę i w gardle sucho☹️może spróbuje to siemię .
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam okropnie przesuszone gardło od refluksu - polecam homeovox, płukanie gardła olejem lnianym, mojego faworyta (również dozwolony w ciąży) gardlox do ssania...Przed ciążą zawsze pomagało Miramile Tonsil do rozpylania w jamie ustnej i gardle ale ponieważ tam są olejki, co do których zdania są podzielone, jakoś boję się używać - ale to też naturalne i ziołowe ;)
 
reklama
Ja się trochę martwię bo mnie coś podbrzusze boli, tak ćmi jak na miesiączkę. Wzięłam dwie nospy ale to już drugi trymestr i chyba tego typu bólu nie powinno być. No jeszcze wcześniej zakłóło jak zwykle od kilku dni w miejscu prawego jajnika. Też mnie to martwi a wizyta dopiero 14-go września i boję się czy wszystko w porządku
Hej. Ja mam od wczoraj to samo ale baaaardzo delikatnie na przemian z kłóciem bo jednej lub drugiej stronie. Jestem pierwszy raz na tym etapie ciąży więc się wczoraj martwiłam ale myślę że to może takie uczucie dlatego że powiększa się macica? Tylko u mnie to nawet nie jest ból tylko baaardzo delikatne pobolewanie. Jak piszesz ze musiałaś brać nospe to już większy ból.. Też mam wizytę dopiero 12 września :(
 
Do góry