reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Ogien121212
Ja już się przyzwyczaiłam do życia tak trochę osobno z tym ze mąż zawsze wraca na 2 tygodnie teraz był 3 i już zdążyłam bardzo polubić :) to ze jest w domu [emoji6]mój M już od 2008 roku nie pracuje w Polsce byliśmy razem pół roku w holly ale to zupełnie nie dla mnie bardzo tęskniłam za bliskimi i wróciłam do Polski teraz na szczęście pracuje 4 tygodnie i wraca na 2 :). Mniemam ze twój jest kierowca?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak dokładnie kierowca. On to lubi ja niestety nie.
A ryby w ciąży na początku codziennie jadłam, teraz tez mam ochotę ale już nie tak.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Dziewczyny czy korzustałyście / zamierzacie korzystać z adaptera do pasów samochodowych? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
 
Cześć dziewczyny,
mysiaka92 Gratuluję!!!! Życzę Wam dużo zdrówka i nudy do samego maja :) cudowna wiadomość!

U mnie dziś pada, a chciałam wybrać się na grzyby, tak narobiłyście mi ochoty!

My po wizycie w piątek, wszystko jest ok. Połówkowego usg lekarz nie robił, ale w sumie dokładnie pooglądał bąbelki i piękne rośnie kruszynka! 12,81 cm i 243 g, także już kawał człowieka jest! Na 3d nie było ładnego obrazu, udało mi się tylko dojrzeć zadarty nosek! Lekarza nadal twierdzi, że chłopiec a ja nadal, że dziewczynka :p najwyższej nie będzie mi dane mieć córki bo więcej dzieci nie będziemy mieć napewno i z tego powodu w piątek trochę smutno mi było... Głupol ze mnie i tyle! Zobaczymy co będzie za miesiąc, w sumie moja ciąża jedna z najwyższych, a jedna z ostatnich będę miała połówkowe :) na poczekalni zgadałyśmy się o płci i dziewczyny poopowiadały mi po kilka przykładów ze swojego otoczenia co do pomyłek. Hehe nawet mój lekarz ostatnio jak się okazuje do końca widział chłopca, a urodziła się dziewczynka :D Chyba dopóki nie zobaczę na własne oczy to nie uwierzę o_O

miłego dnia :)
 
@olga_d @martula1985 jestem w majowych mamusiach 2018 :D zupelnie nieplanowanie i nie umyslnie ( zabezpieczanie zawodzi ) w piatek bylam na sorze z krwawieniem ale jest wszystko ok 6w1d i jest serduszko :) i 3.5mm maluch
Witam, nie miałyśmy okazji się poznać. Poczytywalam Was od samego początku jak tylko zainicjowałas na forum lutowki 2018 dołaczylam do grupy kiedy już u Ciebie stało się nie fajnie. Było mi wtedy przykro z Twojego powodu, przeżywałam wówczas straty razem z Wami drzac o siebie miedzy innymi dlatego tez dolaczylam troszke poznieji. Ze szczerego serca gratuluje życząc nudnej ciazy i niech maluch rośnie jak na drozdzach[emoji4]Powodzenia[emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
4 tygodnie zleci jak zawsze ale samotność niestety jest straszna. Tez mam tego dość.
Niby już ponad 2 lata jesteśmy razem i ciągle jest kilka dni i znowu 4-5 tygodni w trasie. Powinnam się przyzwyczaić ale zawsze jak jedzie mam mega doła i nerwa strasznego.
Ale z pocieszających rzeczy dzidziuś mi dziś zafundował mecz piłki nożnej w brzuszku. Kilka dni ciszy od pierwszego kopniaczki, a dziś kopie jak szalony. Jakie to miłe. Mam nadzieje ze juz niedługo wszystkie poczują te milutkie puknięcia.


f2w3skjol4llo8s8.png
Ja swojego wczoraj zagrzewalam do kopniakow. Wchodziłam mu nawet na ambicje. Milczał. Rozkręcić się jak położyłam się spać. Normalnie juz go kocham[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
U mnie wczoraj bardzo intensywny dzień, bo od rana na nogach, pojechaliśmy na urodziny do siostrzeńca narzeczonego i tam siedzieliśmy od 14 do 21 a potem jeszcze na urodziny jego najlepszego kolegi a tam impreza na całego. My jedyni trzeźwi a reszta bardzo wesoła, muzyka na maksa i tak siedzieliśmy do 24 i w domu byliśmy o 2 i padłam jak kawka. A rano sie budzę i drga mi lewa powieka cały czas :/
Magnez biore 2x dziennie. Moze to potas, ale obstawialabym stres i zmęczenie. Kiedys drgała mi przez kilka miesięcy. Mam nadzieje ze to nic poważnego i szybko przejdzie jak sie wyspie. A jak tam u Was dzień sie zaczął?
Bożesz Ty mój, jak Ty wytrzymalas ta muzykę na maxa...chyba, że lubisz. Mnie denerwuje jak TV w domu włączą glosniej. Łapie się, że czasami mam ochotę posiedzieć samej w ciszy i spokoju. Będzie mały, będzie cisza. I wreszcie zaczęła się szkola[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry. Ja właśnie zjadłam obiad i odpoczywam, bo od 8 biegałam po lesie i zbierałam grzyby ;-)
Niestety oprócz grzybów cała nasza trójka wróciła z pasażerami na gapę czyli z kleszczami. A tak się zabezpieczyliśmy ubraniami, specjalnymi preparatami. Nie ma bata na to cholerstwo.
 
Do góry