reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nie wiem też, czy to nie przez moją miesięczną "samotność" nie wymyślam różnych głupot, bo skończyłam pracować, wyprowadziłam się i teraz od kilku tygodni siedzę w domu... Nie mam co ze sobą zrobić to myślę o głupotach. Raczej nie jestem smutna cały czas, ani według mnie za bardzo, ale cholera wie :) po prostu mam takie momenty, że chce wrócić do tego jaką byłam wcześniej, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby miało moich chłopaków teraz zabraknąć, wtedy dopiero bym się załamała..
A pewnie, że z samotności się głupie myśli biorą. Wiem coś o tym :)
Mi to na bardzo długi spacer też za ciężko, brzuch zaraz robi się wielki i musze siadać :p a to co będzie później..
 
reklama
A pewnie, że z samotności się głupie myśli biorą. Wiem coś o tym :)

Mi to na bardzo długi spacer też za ciężko, brzuch zaraz robi się wielki i musze siadać :p a to co będzie później..
Tak, albo nogi wchodzą mi w tyłek, albo siku co chwila, to już nie można normalnym tempem chodzić, bo za szybko :D a jak dłużej postoję to kręgosłup się przyłącza, żeby na niego pomarudzić.. ciężki los bycia matką :D
 
@Juliettaaa123 przecież to na prawdę blisko. Ja chodziłam nie raz. Jak byłam piękna i młoda na imprezy do Bolka czy Lolka, później z wózkiem. Na pieszo jest dużo szybciej mimo wszystko. Trzeba tylko wiedzieć którędy iść, żeby nie na około [emoji6]...ale w ciąży chyba tez bym raczej nie łaziła, na spacer z wózkiem jak najbardziej, bo ile można na Szczęśliwice [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Juliettaaa123 przecież to na prawdę blisko. Ja chodziłam nie raz. Jak byłam piękna i młoda na imprezy do Bolka czy Lolka, później z wózkiem. Na pieszo jest dużo szybciej mimo wszystko. Trzeba tylko wiedzieć którędy iść, żeby nie na około [emoji6]...ale w ciąży chyba tez bym raczej nie łaziła, na spacer z wózkiem jak najbardziej, bo ile można na Szczęśliwice [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Powiem szczerze, że może nie znam tak okolic i dróg, żeby łatwo przejść do konkretnego celu. Póki co to korzystam z jakdojade.pl :D
 
Powiem szczerze, że może nie znam tak okolic i dróg, żeby łatwo przejść do konkretnego celu. Póki co to korzystam z jakdojade.pl :D

Na wiosnę postaram się przyjechać to chętnie Ci pokaże co i jak [emoji6]...jestem przynajmniej raz z mcu, ale w ciąży to nie bardzo, a w zimie za daleko na takie spacery, natomiast wiosna jest idealna [emoji2]


85993e3koj7clzdz.png
 
Zazdroszczę Wam. Dlaczego ja mieszkam na takim zadupiu? [emoji31]

Do kliniki daleko, patologii ciąży u nas nie ma, a z moją szyjka nie mogę jeździć co dwa tygodnie 100KM w jedną stronę na wizytę do kliniki, jak żyć? [emoji22]
 
reklama
Do góry