reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej. W końcu sie zebralam na odwagę i zadzwoniłam do dentysty. Juz nie daje rady, oprócz kilku zębów w tym chyba osemki bola mnie nieraz wszystko zeby. Ledwo mogę je umyć. Miałam zawsze wrażliwe, ale teraz to jest jakaś masakra odkąd jestem w ciąży. No i od wtedy sie psuja, bo miałam wyleczone. Pierwszy wolny termin mieli za dwa tygodnie ale pani wcisnela mnie na szczęście na jutro. Juz się boje jak cholera. Nie cierpię chodzić do dentysty.

Pocieszę albo i nie, ale miesiąc przed zajściem w ciąże założyłam sobie aparat na zęby i teraz co miesiąc chodzę na przykręcanie śrubek :) 2 dni potem nie moge jeść twardego ani dotykać zębów bo bolą.
A jesli chodzi o dentystę to tez sie boje ale jakieś 2 lata przed ciążą wzielam sie za nie. Wiem co to znaczy ból zęba bo mam raczej słabe zęby, miałam juz z 5 kanałowych i wyrwałam wszystkie ósemki do aparatu. Ze znieczuleniem nie boli, tylko potem trzeba jeść na jednej stronie. Wyobrażałam sobie ze polik mi spuchnie jak chomikowi ale nic takiego nie było. Nie taki diabeł straszny. Najgorzej to sie zebrać i zacząć leczyć te zęby.
Znieczulenie można w ciąży normalnie bo to miejscowe jest nie idzie do organizmu. Tylko powiedzieć ze jest sie w ciąży. Nawet w ważnym przypadku zrobić rtg zęba też można. Najlepiej wiadomo w 2 trymestrze ;)
 
@Dotkass pysznie. Ja znowu myślę o jajkach. Chodzą za mną te placki ziemniaczane. Ale myślę jutro bądź sobota. Z gulaszem. Mmm. Serio idę jesc śniadanie. Metraż nie duży Ale wciąż nie trafiłam do kuchni.
A ja dziś mam troche ogorkowej z wczoraj i ...placki ziemniaczane. Jutro robie rybę, moi faceci nie będą zadowoleni ponieważ są mocno miesozerni. Trudno. Kto gotuje ten rzadzi[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś mam troche ogorkowej z wczoraj i ...placki ziemniaczane. Jutro robie rybę, moi faceci nie będą zadowoleni ponieważ są mocno miesozerni. Trudno. Kto gotuje ten rzadzi[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja resztkę ogórkowej zamroziłam. Przejadła mi się, a tak wystarczy ze rozmroże i jeden obiad będę miała z głowy [emoji6]


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Do góry