reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@marcys213 zazdroszczę tego spaceru po lesie, ja mimo ze mam go za ogrodzeniem to nie mogłam dziś wyciągnąć moich Gwiazd...a tak chciałam na spacerek się przejść i przy okazji może kilka grzybków przynieść, a ponoć jest pełno, cóż może jutro mi się uda [emoji6]

Uciekam kochane, dobrej nocy Wam życzę [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :)
Po wczorajszym USG muszę znów imię wymyślać bo miał być Wiktorek a jednak jest cipeczka między nogami :D
Mąż wygrał zakład i musiałam go na kolację zabrać :p skubany cały czas powtarzał, że będzie córeczka nawet jak ostatnio lekarz stwierdził że na 90% chłopak ;D
Gratuluję!!! To już trzecia zmiana płci na forum, a po pierwszej myślałam, że to niesamowite, a tu bam po raz trzeci! Mąż ma intuicje
Mi w 15 tygodniu powiedział, że po tym co widzi to na 90% chłopak bo nic nie wskazuje na dziewczynkę :p
Podobnie jak i u mnie :)
 
@marcys213 zazdroszczę tego spaceru po lesie, ja mimo ze mam go za ogrodzeniem to nie mogłam dziś wyciągnąć moich Gwiazd...a tak chciałam na spacerek się przejść i przy okazji może kilka grzybków przynieść, a ponoć jest pełno, cóż może jutro mi się uda [emoji6]

Uciekam kochane, dobrej nocy Wam życzę [emoji182]
U mnie też las za płotem, ale z częstotliwością to różnie bywa :/ ja akurat grzyby uwielbiam jeść, ale zbierać to juz nie do końca :D głównie z tego powodu, że ich nie widzę, chyba, że się o jakiegoś potknę :D

Miłej niedzieli!
 
Witam w słoneczny dzień

U nas pogoda od wczoraj jak marzenie zwłaszcza, że wczoraj dzień działkowca mieliśmy więc popolodnie na działce spędziliśmy.

Zazdroszczę Tym co już czują ruchy ja nadal czekam wydaje mi sie że pare razy czułam ale juz sama wiem czy to było to.

14 września mam USG połówkowe może uda się zobaczyć kto tam siedzi .

Z wagą jestem na +5 mam nadzieję, że przytyje mniej niż w pierwszej ciąży bo teraz startowałam z wagą jak przy porodzie z Wojtkiem .

Pozdrawiam i miłej niedzieli WAM życzę.
 
@marcys213 u mnie odwrotnie ja z grzybów to lubię pieczarki, albo w occie, ale to rzadko...wole zbierać, choć tez tak bardziej rekreacyjnie, jak się uda to zbieram, na sile nie szukam [emoji12]

@Paola1106 ja tez mam już 5+ ale jakoś mało widać...z dziewczynkami dużo wcześniej miałam na plusie te 5 kg, wiec tak jak Ty liczę, ze waga nie przyrośnie jakoś drastycznie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry