reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam i wypadam

Cieszyłam się ze nas nic nie bierze a dziś Młodsza mi zwróciła całe śniadanie [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się Lutowki, witam Nowa Mamusie ;) Niestety w tej kwestii nie pomogę. Może by zapytać o to w "potrzebuje porady" może ktoś ma jakąś wiedzę, doświadczenie choć wiadomo najlepiej z lekarzem mówić.

@Dotkass zdrówka dla małej ♡

Zdrówka i pozostałej gromadce :)
 
Witajcie dziewczyny troche mnie nie bylo...jestem taka zabiegana w zwiazku z tym niekonczocym sie remontem...:( mam huz dosc!! Chcialabym jeden dzien poprpstu posiedziec i nic nie robic a tu ciagle jezdze bo cos trzeba dokupic, lub pomagam w ogarnieciu...wizyte mam dopiero 27 takze jeszcze troche.. a tak to codziennie budze sie z bólem glowy jak nigdy...

Trzymajcie sie cieplo:*

uwo9s65gu1738u3h.png
 
Witam i ja mam termin na luty a dokładnie na 9.02 i to pierwszy bobasek :-) Oboje z chlopakiem sie bardzo cieszymy choc jeszcze nie wiemy czy to syn czy córka. Nasze dziecko nie chce współpracować z lekarzem tzn.pani doktor,która robiła mi 1usg genetyczne powiedziała,że to raczej dziewczynka z kolei moja doktor prowadząca na początku stwierdziła,że to chłopiec a kiedy dowiedziała się co nam powiedziano wcześniej zmieszała się. Powiedziała,że może faktycznie jej się tylko wydawało ale nie jest w stanie nic stwierdzić bo dziecko ma skrzyżowane nóżki itd.i,że na następnej wizycie się może uda.

3jgx3e3k9d6sjh4o.png
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamuśki i gratuluję nowo przybyłym :)

Wczoraj miałam 2 genetyczne USG zgodnie z pierwszym termin dalej taki sam czyli na 28.01.2018 roku. Do wczoraj nie wiedzieliśmy kto siedzi w brzuchalu i nawet nie ciekawiło mnie to zbytnio, podczas usg Pani się pytała czy wiemy co będzie. Zgodnie odpowiedzieliśmy, że nie ale możemy się dowiedzieć i nasza pociecha tak była ustawiona, że od razu jej klejnoty się pojawiły :) takim sposobem będziemy mieć drugiego syna. Z Piotrusiem wszystko ok ma już całe 15 albo 16 cm z tego wszystkiego nie zapamiętałam a na karcie nie zapisanego i waży całe 376g. Mimo, że było mi obojętne kto siedzi w środku jednak trochę liczyłam, że będzie dziewczynka bo u męża rodzeństwa była kolejność dzieci taka, że najpierw syn później córka :) ale się wyłamaliśmy i najważniejsze że wszystko jest ok. I wyjaśniło się dla czego nie czuję regularnych częstych kopniaków co mnie już martwiło ale okazało się, że mam łożysko na przedniej ścianie, które ma z 5 cm i jak to Pani powiedziała że Piotruś musi jeszcze sporo podrosnąć bym dobrze czuła ale są plusy będzie mu cieplej w zimę haha.

Współczuję chorych dzieciaczków ale teraz z tego co słyszałam to panuje właśnie jelitówka mam nadzieje, że do nas nie dotrze.
 
Dzień dobry,

Liczę ze u nas dziś będzie lepszy dzień, jeszcze myśle na co mam ochotę, żeby zjeść śniadanko...może znów jajka [emoji12] chyba się w nie w końcu zamienię [emoji23][emoji23][emoji23]

@małamysz witaj, zapraszamy i oczywiście gratuluje [emoji16]

@Paola1106 to super, gratuluje [emoji2]

@Miś-owa [emoji23][emoji23][emoji23]

Miłego piątku [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny witalam sie juz jakis czas temu na tym watku, ale ilosc obowiazkow (praca, synek, przrdszkole)nie pozwala na czeste pisanie. Czy znacie juz plec Waszych maluszkow?Ja ide w pon na wizyte i zobaczymy czy potwierdza sie przewidywania lekarza ze to bedzie drugi synek:)
paola tez mam lozysko na przedniej scianie i nie czuje ruchow wogole, az czasami sie martwie czy z dzidzia jest ok, bo synek na tym etapie ciazy kopal mnie mocno

Zycze zdrowka dla chorych dzieciaczkow, u nas tez kaszel troche meczy synka, ale poki co bez wiekszych rewelacji...
 
Do góry