reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Generalnie u nas po usg wszystko prawie dobrze, nie ma się do czego przyczepić i na 3 usg już mnie nie zapisali. USG trwało z 20 minut, robił je inny lekarz niż ostatnio. Prawie wszystko w normie: struktury kostne czaski prawidłowe, mózg, kręgosłup, serce, narządy jamy brzusznej. Wody OK., łożysko super. Tylko już sama nie wiem, czy przez to, że miałam już tą amniopunkcje czy powodem było to, że dziecko się strasznie ruszało znowu był problem z kością nosową i lekarz, bardzo szybko zakończył badanie stwierdzeniem, że dalej brak kości nosowej. Dowiedziałam się, że skoro amniopunkcja była OK. to tyle w temacie.

Zastanawia mnie, że struktury czaski w normie a kość nosowa brak ???? ja w końcu zwariuje

Także generalnie, napiszę, że póki się dziecko nie urodzi nic nie jest pewne. Sam powiedział, że to są tylko badania USG i bardzo często pomniejsze wady wychodzą po urodzeniu.
 
reklama
My też po usg i z dzidziutkiem wszystko ok :) w końcu potwierdzili moja tezę i będzie dziewczynka :)). Cieszę się że dzidziuś jest zdrowy, czuję coraz wyraźniejsze ruchy i chyba w końcu zaczynam czuć że będę mama :). Wcześniej jakoś to do mnie nie docierało a teraz czuję ogromną radość i już bardzo mocno kocham istotke która siedzi u mnie w brzuchu :))
 
Trochę czasu mnie tu nie było i znowu namnożyło się postów :) a już myślałam, że wszystko tutaj ucichnie po tym jak dziewczyny przeniosły się na wątek zamknięty.
21 września byłam na usg połówkowym, wszystko jest jak najbardziej ok :) z wymiarów wychodzi mi teraz termin na 14 lutego. I jeszcze gin potwierdził, że nasze dziecko nadal jest dziewczynką i nic jej nie wyrosło :p. Na dodatek zrobił nam świetne zdjęcia buzi z usg 3D, więc już zaczęliśmy porównywać do kogo jest podobna.
A ostatnio brzuch mi tak wywaliło, że zaczynam się czuć jak wielorybek i obawiam się tego jak ten brzuch będzie wyglądał za 4 miesiące :p.
 
Trochę czasu mnie tu nie było i znowu namnożyło się postów :) a już myślałam, że wszystko tutaj ucichnie po tym jak dziewczyny przeniosły się na wątek zamknięty.
21 września byłam na usg połówkowym, wszystko jest jak najbardziej ok :) z wymiarów wychodzi mi teraz termin na 14 lutego. I jeszcze gin potwierdził, że nasze dziecko nadal jest dziewczynką i nic jej nie wyrosło :p. Na dodatek zrobił nam świetne zdjęcia buzi z usg 3D, więc już zaczęliśmy porównywać do kogo jest podobna.
A ostatnio brzuch mi tak wywaliło, że zaczynam się czuć jak wielorybek i obawiam się tego jak ten brzuch będzie wyglądał za 4 miesiące :p.
:)) to ja nadal czekam na brzuszek bo niby cos tam widać ale jest malutki :) myślę że do końca miesiąca nagle mi wystrzeli. Ja się tylko martwię morfologia, pomimo brania żelaza nadal mam za nisko :(
 
:)) to ja nadal czekam na brzuszek bo niby cos tam widać ale jest malutki :) myślę że do końca miesiąca nagle mi wystrzeli. Ja się tylko martwię morfologia, pomimo brania żelaza nadal mam za nisko :(
Nie ma się czym przejmować. W ostateczności dostaniesz wyższa dawkę ... dziecko i tak dostaje zawsze co trzeba.

Tez miewacie już skurcze b- h ?
 
reklama
Do góry