reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Wątróbka nie wskazana w ciąży w dużych ilościach ale nie pamiętam czemu, może trzeba by doczytać.

Nasz 2 syn jest na 30 centylu :) Ja już przytyłam z 7 kg i jest lepiej niż w pierwszej ciąży. Mam nadzieje nie przekroczyć 15 kg. bo już raz schudłam 30 kg. po pierwszej ciąży. Lekko nie było ale ja uparta jestem :)
 
Dziewczyny a jakiej długości macie szyjke? Bo mi wyszło 29mm i to chyba za krótka :(. Wizytę mam w poniedziałek to staram się oszczędzać
 
Wcześniej nie miałam dokładnych pomiarów :( kontaktowałam się z moją ginekolog i powiedziała że jeszcze tragedii nie ma, ale przez weekend mam polezec i ona jeszcze raz zmierzy mnie w poniedziałek i wtedy pomyślimy co dalej.
 
Wcześniej nie miałam dokładnych pomiarów :( kontaktowałam się z moją ginekolog i powiedziała że jeszcze tragedii nie ma, ale przez weekend mam polezec i ona jeszcze raz zmierzy mnie w poniedziałek i wtedy pomyślimy co dalej.

trochę więcej wiary i nadziei. Jeszcze to nie koniec świata ! medycyna jest dziś tak rozwinięta, że krótka szyjka to coś z czym sobie można poradzić
 
Dziś 1 sobota miesiąca czyli trzeba jechać z synem na dodatkowe zajęcia rozwijające :) syn chciał dziś jechać z tatą, także mam ranek dla siebie, może za 2 tygodnie też będzie wolał z tatą :)

u nas powolutku. Każdy pyta jak się czuje i jak dziecko ... hmm nigdy nie wiem co mam odpowiedzieć ? Bo badania niby dobrze, amniopunkcja OK. ale z tą kością nosową dalej sprawa dla nie nie do końca wyjaśniona. Wiem, że może to świadczyć do cechach dymorficznych twarzy i tyle. Jeden lekarz widzi inny widzi za mała a inny nic nie widzi. Pora chyba pomyśleć o usg 3/4 d u genetyka, który by się mógł fachowo wypowiedzieć.
 
reklama
Do góry