reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

są też tabletki szałwii, jak przestałam karmić syna to je łykałam. Nie wiem czy bardzo pomogły ale zawsze wygodniej niż pić herbatę.
 
reklama
Myśle, ze bym musiała sobie je z polski sprowadzać :/ tutaj herbatę łatwiej dostać znowu. Ja we wcześniejszej ciąży dostawałam tabletki od ginekologa w szpitalu już, a tutaj nie maja w zwyczaju pomagać w zatrzymaniu laktacji... modlę się tylko, żeby jednak nie przyszła skoro i tak małej nie przystawiam


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Myśle, ze bym musiała sobie je z polski sprowadzać :/ tutaj herbatę łatwiej dostać znowu. Ja we wcześniejszej ciąży dostawałam tabletki od ginekologa w szpitalu już, a tutaj nie maja w zwyczaju pomagać w zatrzymaniu laktacji... modlę się tylko, żeby jednak nie przyszła skoro i tak małej nie przystawiam


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

ja miałam taką sytuacje, że syna przestałam karmić jak miał 8 miesięcy i trafiliśmy gdy miał 10 miesięcy do szpitala do pokoju z kobietą, która karmiła i po 2 dniach mi się laktacja zaczęła ... ale powiem Ci, że szybko uspokoiłam właśnie nie przystawiając. Może poczytaj na forach coś znajdziesz jak naturalnie zasuszyć laktacje. Trzeba z pewnością uważać żeby nie wdał się stan zapalny. Widzisz jak to jest jedną chcą karmić i mleka brak, inne nie mogą to mają laktacje :) bardzo nieludzkie, że nic Ci nie dali !
 
No właśnie tak to jest :/ chociaż nie wiem czy będę miała, bo pierwsza córkę chciałam karmić i nie miałam pokarmu, z druga nie wiem, bo już brałam leki moje, wiec nie mogłam, a teraz zobaczymy. Póki co nic nie ma. Niestety nie jestem w stanie funkcjonować bez leków moich, bo mam tak silna alergie, ze nie ma opcji ich odstawić.

Była już dzisiaj położna u mnie. Zbadała malutka i w sobotę przyjdzie na ważenie i jeszcze raz ja zobaczyć, No i zdjąć opatrunek z mojej rany i zobaczyć jak się goi.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
ja po wizycie. Skierowanie mam na 14.02, oczywiście lekarz powiedział, że jeśli mnie to uspokoi mogę czekać w szpitalu ... wybrałam pozostanie w domu. Szansę na sn. są znacznie mniejsze niż na cc. zależy mu żeby akcja porodowa się zaczęła bo jest to znak, że dziecko jest dojrzałe. Z USG wyszło 39tc. i 4 dzień i waga około 3330. Główka bardzo nisko w kanale, szyjka płaska i miękka, bez rozwarcia.
 
Oooo No to w takim razie mam nadzieje, ze zacznie się szybciej ;) a jak nie to będzie walentynkowy prezent :*


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Agnik3 jak tam samopoczucie?

ja dziś upiekłam faworki drożdżowe i rogale z marmoladą różaną :) chłopacy zadowoleni. Idę do syna na wywiadówkę, nie mam za bardzo ochoty wychodzić bo czuje się jak wielki słoń ale mąż później nic nie wie :)

Syn ma jutro bal karnawałowy i będzie Obelixem. Narobiłam się przy stroju :) ale miał być superbohater, a że nie bardzo rozumie bajki z supermenem i batmanem to uznał, że on chce być Obleixem bo jest silny :) o dziwo bajki z Asterixem i Obelixem są dla niego jasne :)

choroba już nas opuściła, został lekki kaszel po chorobie ale nic groźnego, raczej podrażnienie oskrzeli. Teraz chorują moi rodzice i teściowa :)
 
@Kaska trochę mnie łapie przeziębienie, przez co ból gorszy przy kaszlu czy Katarze. Jutro wyjeżdża teściowa. Jest problem, bo ona się boi sama na lotnisko jechać (tzn kierowca jest ogarnięty dla niej, ale chodzi o to, ze ona się boi sama na lotnisko wejść i syna potrzebuje, żeby jej pomógł się dogadać) - z jednej str rozumiem, ale z drugiej strony ja bym musiała sama z mała iść po dziewczyny do szkoły, a to jakieś 20 min normalnym tempem spacer. Ja ledwo po domu się ruszam, a co dopiero taka wyprawa dla mnie???! Na co teściowa „to niech w ogóle nie idą jutro do szkoły!!” Nosz *****!!! Starsza idzie od września do następnego poziomu w szkole (poziom 1 ma 3 klasy, potem poziom 2 ma 4 klasy) i ma ważne egzaminy na koniec tego roku i teraz właśnie cały tydzień rozwiązują te testy i ja mam ja nie puścić, bo teściowa ma takie widzi mi się... No sorry, ale dziecko ważniejsze. Z drugiej str co za sztuka dać nr rezerwacji, dokumenty i bagaż? Ja jak byłam u niej sama ze starsza córka to nawet nikt po mnie nie przyjechał na lotnisko tylko same we dwie ja i moja wtedy trzylatka tluklysmy się autobusem półtorej godziny. I jakoś to nie był problem??? I to w kraju, którego języka nie znam tez. I powrót to samo...

Ooo No to super w takim razie miłej zabawy dla syna!!! Aż powiem Ci, ze chętnie zobaczyłabym zdjęcie tego stroju. Nie daliście się chorobie - to najważniejsze!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Taki okres, że wszyscy chorują. Z teściowa przykra sytuacja ... ja po pierwszym cc. bardzo szybko doszłam do siebie i bez komplikacji ale wtedy byłam 10 lat młodsza teraz systuacja może wyglądać inaczej.
 
reklama
@Agnik3 moje gratulacje!!! I dużo zdrowia dla Was! Teściowa jak to teściowa, musi chyba wkurzać ;/ Teściowym chyba zmienia się łańcuch DNA po naszych ślubach i stają się wredne :(
@Kaśka 1983 dla Was też dużo zdrowia! Cieszę się, że choroba już za Wami! Trzymam kciuki, żebyś urodziła po wywiadówce :D
Mnie ostatnio przeziębienie złapało, ale malutkie. Ale później coś z żołądkiem. Na szczęście już jest w miarę ok :)
Mówiłyście coś o małych sypialniach. My z mężem śpimy w salonie, bo mały pokój ma córka. Syn będzie z nami w salonie. Nie udało się nam zmienić mieszkania i raczej nie zmienimy na nic w tym roku. Ale pomimo ciasnoty, to bardzo dobrze nam się mieszka i żal będzie nam sprzedawać nasz kącik :(
f2w3u6bd5259j8st.png

f2w390bvqcrpfezc.png

atdctv731ua6gou2.png
 
Do góry