reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja mialam termin na luty, ale corcia sie pospieszyla i pojawila sie w styczniu. Wspanialy czas przed Wami. Duzo spokoju i sil na te 9 miesiecy:biggrin2:
 
mysiak92 mieszkam w UK a tutaj położna prowadzi ciąże,pewnie zobaczę ją około 8tc i założy mi kartę,pobierze krew.Jakbym była w PL to na pierwszą wizytę poszłabym tak w 7tc żeby było serducho bo jak się idzie za wcześnie i nic się nie zobaczy to potem jest panika.

kinga30 trzymam kciuki &&&&


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Ssabrinaa ja ide juz dzis xD jakos mam strach bo pierwsza ciaza zakonczyla sie w 33tyg i chce juz od samego poczatku byc pod opieka [emoji14]

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry