reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A może tak się jeszcze jedno gdzieś kryje? :) Ile razy miałaś usg do tej pory?

@DorciaMamaOlka co jest z Twoim suwaczkiem? 32 tydzień pokazuje
Z 6-7 usg już mialam, bo w inviccie mi raz na tydzień robili, drugi lekarz też widział tylko jedno bobo. Zobaczymy co usg prenatalne pokaże. Zastanawiam się czy powtórzyć dzień przed usg badanie krwi, chociaż lekarz powiedział ze nie ma takiej potrzeby
 
reklama
ŻYJE [emoji173] Mój trufelek ŻYJE [emoji173] machal rączkami i nóżkami :) jest piękny :) teraz radość,a jutro znowu będzie strach....3 cm szczęścia


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

1500646561-aaaaaa.jpeg

4,6 cm człowieka! Mały akrobata [emoji16]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Gratulacje dziewczyny :) super foty

Sylviia a na wyniki Pappa nie czeka się dłużej czy się mylę? 1 dzień przed usg i tak nic nie da. Same Pappa tak jak dziewczyny piszą nie dają miarodajnych wyników, tylko z usg można je interpretować. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale to już niedługo i będziesz mogła odetchnąć :)
 
ŻYJE [emoji173] Mój trufelek ŻYJE [emoji173] machal rączkami i nóżkami :) jest piękny :) teraz radość,a jutro znowu będzie strach....3 cm szczęścia


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści!!!![emoji173]️
1500646561-aaaaaa.jpeg

4,6 cm człowieka! Mały akrobata [emoji16]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
Śliczny akrobata[emoji173]️
Z 6-7 usg już mialam, bo w inviccie mi raz na tydzień robili, drugi lekarz też widział tylko jedno bobo. Zobaczymy co usg prenatalne pokaże. Zastanawiam się czy powtórzyć dzień przed usg badanie krwi, chociaż lekarz powiedział ze nie ma takiej potrzeby

Ja bym powtórzyła,nic nie zaszkodzi!!!

85993e3ky4c2zicj.png
 
A ja by zrobiła od razu Nifty. Ktoś wspomniał, że siostra Twojej mamy miała ZD. Mnie usg by nie uspokoilo. Znam 2 przypadki, gdzie prawdopodobienstwo wynosilo 1:42 i Nifty za kazdym razem wychodzilo prawodlowo. Po prostu uwazam, że lepiej wiedzieć na 100% (niezaleznie od ew. dalszych decyzji).
 
A mnie nadal jest niedobrze i chce mi się spać :/

Czemu nie możesz się napić tej kawy?

Witaj w klubie...właśnie spałam 3 h...a wcześniej było mi tak niedobrze, za masakra...jak się cieszę ze jestem już na l4

ŻYJE [emoji173] Mój trufelek ŻYJE [emoji173] machal rączkami i nóżkami :) jest piękny :) teraz radość,a jutro znowu będzie strach....3 cm szczęścia


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiedziałam [emoji16] super, super [emoji16]

1500646561-aaaaaa.jpeg

4,6 cm człowieka! Mały akrobata [emoji16]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Cudny widok [emoji16]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje dziewczyny :) super foty

Sylviia a na wyniki Pappa nie czeka się dłużej czy się mylę? 1 dzień przed usg i tak nic nie da. Same Pappa tak jak dziewczyny piszą nie dają miarodajnych wyników, tylko z usg można je interpretować. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale to już niedługo i będziesz mogła odetchnąć :)
Na wyniki czekałam 4 godz
 
reklama
Do góry