reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Zapytam o wszystko w pon :) No chyba ze wyladyje wczesniej :/ Tak sobie mysle ze to chyba wszystko przez ta jutrzejsza RP. Im blizej tym bardziej sie stresuje. A to sie odbija na mojej macicy

Jak Ci obetną godziny to szybko biegnij po L4 i będziesz dostawać średnią z ostatnich trzech miesięcy, aż do porodu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zapytam o wszystko w pon :) No chyba ze wyladyje wczesniej :/ Tak sobie mysle ze to chyba wszystko przez ta jutrzejsza RP. Im blizej tym bardziej sie stresuje. A to sie odbija na mojej macicy

Trzymaj sie dzielnie...i nie daj się


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Każda bierze cos innego a jednak wszystkie podobnie :D
Ja magnez to juz biore z pol roku ale to na kołatanie serca. I 3 ginekologów sie na wizytach pytałam i mówią zeby brać w ciazy magnez, nie zaszkodzi a pomoze.
Witamin to żadnych tylko do końca 13 tyg brałam kwas foliowy, teraz juz kazała odstawić. I od dwóch dni od 14 tygodnia biore jod. I ten magnez Magne B6 max rano i wieczorem (zazwyczaj).
A magnez ważna sprawa bo wypłukuje go kawa i herbata i stres! A stresów nam pewnie nie brakuje.
 
Jak Ci obetną godziny to szybko biegnij po L4 i będziesz dostawać średnią z ostatnich trzech miesięcy, aż do porodu
Wlasnie nie wiem jak to jest. Czy jak mi beda cgcieli obciac godziny ale nie podpisze aneksu do umowy to idac na l4 bede na starych warunkach? No bo jak podpisze i dopiero wezme l4 to obowiazuje mnie calkiem nowe warunki chyba tak? Dlaczego srednia z 3 m-cy? Ciamna jestem w tej dziedzinie okrutnie :(
 
Łykam Femibion, teraz już II. Od wczoraj też magnez, bo brzuch mi twardniał, zaczęło serce kołatać i mam skurcze łydek [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie nie wiem jak to jest. Czy jak mi beda cgcieli obciac godziny ale nie podpisze aneksu do umowy to idac na l4 bede na starych warunkach? No bo jak podpisze i dopiero wezme l4 to obowiazuje mnie calkiem nowe warunki chyba tak? Dlaczego srednia z 3 m-cy? Ciamna jestem w tej dziedzinie okrutnie :(

Bo to ZUS wypłaca to chorobowe. Co do trzech miesięcy to jak widać, nie jest to 100%. Wolałabym Ci nic nie doradzać, bo jeszcze namieszam. U mnie jest tak i wiem, że gdybym zaraz przed L4 dostała podwyżkę, to na stawkę chorobowego nie miałaby wpływu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry