reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mąż mój zapalił się wręcz na syna ale imię wybrał owszem... córce :)

A jak u Was z wyborem... oboje. Czy same? I czy gładko idzie?
U nas mąż wybrał imię pierwszego synka. Ja chciałam wybrac drugie. Jak tylko powiedziałam mu że bedzie chłopiec to powiedział że zawsze Stasiu mu sie podobal. Mnie nie przekonuje oficjalna wersja- Stanislaw, ale czas pokaze:)
 
@Miś-owa u nas imiona dla dziewczynek wybieraliśmy oboje, z Amelia nie było żadnych dylematów, starając się o Nią, mówiliśmy, ze idziemy "robić" Amelkę [emoji12] z Emma, kilka imion rozważaliśmy, ale to wygrało...mad trzecim tak od czasu do czasu myślimy, ale jeszcze bez typów...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:) gratuluję kolejnych udanych wizyt!:)
Co do libido to u mnie z tym kiepsko...a wlasciwie brak!

Dzis pobolewa mnie znowu podbrzusze...mam nadzieję ze.bedzie wszystko dobrze...

Co do imion to ja juz mam swoje typy ale mąz ma troche inne...hihihi moze go przekonam;)

Milej nocy [emoji738]

uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
Do góry