reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mysiaka gratulacje!!!!


Powiem wam,ze tak sie wczoraj wymeczylam na tym weselu. Plecy okropnie bolaly a potem i brzuch ciagnal. Zwinelismy sie szybko bo po 22, ale sam slub byl o 13,wiec to i tak dla mnie bylo dlugo. Moje dziecko za to wyszalalo sie na calego. O 24 bylismy juz w domu. A dzis wstalam i czuje sie jakbym wczoraj wypila morze alkoholu. Do tego kostki mam spuchniete :( nie zauwazylam zeby wczesniej cos takiego sie dzialo. Co na to pomoze?
 
reklama
Dzień dobry :)
U mnie wczoraj bardzo intensywny dzień, bo od rana na nogach, pojechaliśmy na urodziny do siostrzeńca narzeczonego i tam siedzieliśmy od 14 do 21 a potem jeszcze na urodziny jego najlepszego kolegi a tam impreza na całego. My jedyni trzeźwi a reszta bardzo wesoła, muzyka na maksa i tak siedzieliśmy do 24 i w domu byliśmy o 2 i padłam jak kawka. A rano sie budzę i drga mi lewa powieka cały czas :/
Magnez biore 2x dziennie. Moze to potas, ale obstawialabym stres i zmęczenie. Kiedys drgała mi przez kilka miesięcy. Mam nadzieje ze to nic poważnego i szybko przejdzie jak sie wyspie. A jak tam u Was dzień sie zaczął?
U nas jeszcze całkiem leniwie, z mężem jeszcze w łóżeczku ☺️ ale czas wstawać bo głód już doskwiera. Weekend mamy imprezowy, wczoraj urodziny szwagra, dziś spotkanko u mojego brata. Zapowiada się sympatycznie. Miłej niedzieli dla wszystkich ☺️
 
Syla88 mi tak kiedys drgala powieka tylko jak dzien wczesniej wypilam cos... Hehe a Ty tu wizyta u siostrzenca, tu urodziny hehe a teraz sie dziwisz ze drga hehe

KasiaK89 to ja wczesniej z rybami bylam tak na bakier a teraz to uwielbiam ale fakt tylko z rybami tak mam bo nie mam ani jednej innej ciazowej zachcianki heh
 
Syla88 mi tak kiedys drgala powieka tylko jak dzien wczesniej wypilam cos... Hehe a Ty tu wizyta u siostrzenca, tu urodziny hehe a teraz sie dziwisz ze drga hehe

KasiaK89 to ja wczesniej z rybami bylam tak na bakier a teraz to uwielbiam ale fakt tylko z rybami tak mam bo nie mam ani jednej innej ciazowej zachcianki heh

Masz racje, po prostu przemęczenie. W ciąży wszystko pracuje 2x intensywniej. Teraz dzień sie poszaleje to dwa trzeba odpoczywać albo noc nieprzespana tez robi swoje.
Co do ryb to mnie nie odrzuca ale troche zaniedbałam i mało jem a powinnam. Chyba wiem co bedzie dzis na obiad :)
 
Cześć dziewczyny. Mysiaka gratulacje! U mnie noc bardzo ciężka przez te sensację z żołądkiem myślałam że urodze ale teraz już lepiej piję sobie miętę i mam nadzieję że przejdzie. Bardzo się cieszę że jutro już szkoła bo z moimi latoroslami już nie wyrabiam. Kłócą się strasznie ca chwilę wybucha jakąś awantura. Dzisiaj czeka mnie chyba poważna rozmowa na ten temat. Poza tym mamy wybudowany nowiutki budynek szkoły i jutro uroczyste otwarcie już nie mogę się doczekać. Zuzia do 4 klasy więc też zmiany nowi nauczyciele , przedmioty. Dotkass twoja córcia chyba też? No i jutro wizyta mam nadzieję że będzie ok bo bardzo się boję. Miłej i spokojnej niedzieli.
 
@Lali ja miałam podobnie po weselu- miałam mega kaca, a moj R który pił- zero...na kostki- połóż się z nogami wyżej...możliwe, ze zmęczenie, miałam mniej wygodne buty...

@luandzia1 tak Amelka tez do czwartej, tez mieliśmy remont szkoły przez wakacje [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Lali ja miałam podobnie po weselu- miałam mega kaca, a moj R który pił- zero...na kostki- połóż się z nogami wyżej...możliwe, ze zmęczenie, miałam mniej wygodne buty...

@luandzia1 tak Amelka tez do czwartej, tez mieliśmy remont szkoły przez wakacje [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas jest zupełnie nowy budynek wybudowany nowe miejsce. Jak Zuzia zaczynała pierwszą klasę to była pierwszym roczników który się tam uczył, były tylko dwie klasy , więc można powiedzieć bardzo kameralnie. Teraz są już wszystkie klasy no i budynek szkoły który wygląda jak szkoła więc dla dzieci to sporo zmian.
 
reklama
Witam się w niedzielne, zimne przedpołudnie ;)
Mysiaka super wieści, gratuluję :biggrin2:
Dotkass takie zbieranie grzybów to ja rozumiem :biggrin2:
U mnie soczek zrobiony :tak: Mąż przyniósł trochę prawdziwkow, susza się od wczoraj :)
Ja kończę 17 tydz ale ruchów nadal nie czuje nadal, czekam coraz bardziej niecierpliwie:rolleyes2:
Miłego dnia :biggrin2:
 
Do góry