reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Mimicat ja bym poszła...niech to wyjaśniają...jak tak można?

@mavika oj wiesz przecież, ze teraz już zaczynamy znacznie więcej tyć- to normalne, dziwne by było, gdybys nic nie przytyła. Ja mam już 4 kg od początku a i tak jestem szczęśliwa, ze tylko 4 kg [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ważyłam się przed ciąża ale zakładam że było 67 a teraz 69,3 bez "dwójki" rano czyli 69 :) to dwa kilo ale chodzi o to że wszystko w miesiąc niecały...
No, to dobrze.[emoji4] Bo około drugiego trymestru kobieta przeciętnie powinna/może przybierać na wadze ok.0,5 kg na tydzień. W poprzedniej ciazy tak przybierają i teraz tez podobnie. Czytalam na internecir, ze niby w drugim tym. waga jest na +6kg. To tak by wychodziło te 0,5 kg na tydzień. Nie przejmuj się zrzucisz zwłaszcza jak lubisz ćwiczenia fizyczne, bo ja do tego to mam słomiany zapal[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mam +2 kg, startowałam z 57

w pierwszym trymestrze jakoś bałam się ćwiczyć, pytałam dziś ginekolog i mam zielone światło, więc też chciałabym zacząć. Najchętniej bym się zapisała na ćwiczenia ciążowe jakieś grupowe, bo mi się tak lepiej ćwiczy i łatwiej mi się zmobilizować, jak zapłacę za ćwiczenia ;). W domu leń jestem i sobie odpuszczam. Tylko, ze one zwykle są przed południem, jak w pracy jestem :(
 
Odzwyczailam się od ćwiczeń. Nie lubię ale ćwiczę bo to mi pomaga siebie akceptować. To co mówicie że mogę dziś na rocznicowa kolację z mężem iść do restauracji? ;)

Zdecydowanie i Kochana wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy [emoji254][emoji182]


85993e3koj7clzdz.png
 
Odzwyczailam się od ćwiczeń. Nie lubię ale ćwiczę bo to mi pomaga siebie akceptować. To co mówicie że mogę dziś na rocznicowa kolację z mężem iść do restauracji? ;)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)
Ja dzisiaj od rana w pracy. Kończę po 17 i zamierzam zrobić drugie podejście do zakupów ubrań ciążowych, a przynajmniej jednych spodni.
Wczoraj jak chodziłam to mnie ciągnęło w jednym boku, tak jakby pachwina, ale trochę wyżej. Po położeniu się ból przechodził. Dzisiaj tak samo mnie w lewym boku boli, takie jakby kłucie i przechodzi falowo. Czy to mogą być te wiązadła?
 
Dziękuję dziewczyny za życzenia :) Ja nadal mieszcze się w swoje ciuchy ale też nie noszę nic mocno opietego. Tylko staniki musiałam wymienić dość szybko :)
 
reklama
Do góry