reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Teraz nie badałam glukozy, poprzednio wyszla w normie. W moczu nieobecna.



Jadłam wlasnie o 21 owoce. Ale ta miseczka i mini kromka chlebka domowego na śniadanie to były cale węglowodany tego dnia. Do tego trening i sporo czasu na nogach poza domem. Myślę ze to to.
To na pewno to, rozmawiałam z dwoma lekarzami o tych ciałach ketonowych w moczu :)
 
Cześć dziewczyny przepraszam że z mojej strony to bardziej monolog niż dialog ale ostatnio coś ciężko, psyche mi siada. Nie mam do niczego nerwów wszystko tak mnie denerwuje że aż się poplakalam. Dzisiaj męczący dzień rozpoczęcie szkoły, u nas msza była dopiero o 16 ...potem uroczyste otwarcie no i jeszcze na koniec wizyta. Na szczęście z dzieckiem wszystko ok . Pozdrawiam was ciepło i mam nadzieję że teraz jak dziewczyny wróciły do szkoły będę więcej pisać.
 
@Dotkass ja zabrałam się za ogarnianie domu, nie wiem, czy to wicie gniazda mnie wzięło czy co, chociaż na to chyba za wcześnie. Ale mam trochę czasu akurat i zabrałam się za organizację, i muszę przygotować dzieciowy budżet. Zbieram i testuję też przepisy, bo mam w planie od listopada zrobić Wielkie Gotowanie i pomrozić gotowe zupy, sosy i inne, żeby po porodzie mieć gotowe obiady i nie stać w kuchni.
Moja mama i teściowa mieszkają od nas w zasięgu hmmm... Jedna 20 metrów, druga 50 więc co do obiadów po porodzie mam nadzieję że mnie będą wspierać w tym temacie ☺️
 
Ostatnio jakoś mało chętnych do pisania. Tez macie takie wrażenie?

Ja jutro pobudka o 7:00, bo śniadanie do szkoły muszę przygotować i uczesać moja Gwiazdkę...dobrze, ze w ciągu dnia będę mogła się zdrzemnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Może przesilenie jesienne szybciej dotarło. Patrząc za okno u mnie od kilku dni to istna jesień... Ale nie piękna, złota tylko bezlitosna słota...
 
To na pewno to, rozmawiałam z dwoma lekarzami o tych ciałach ketonowych w moczu :)
Mam nadzieję, bo perspektywa cukrzycy ciążowej przyprawia mnie o doła...:( A jeszcze byłam od 12 godzin bez posiłku, odprowadziłam jeszcze dziecko do przedszkola i na pieszo kilometr na pobranie. Muszę jeść więcej węgli, odzwyczaiłam się od tego na paleo.
 
Może przesilenie jesienne szybciej dotarło. Patrząc za okno u mnie od kilku dni to istna jesień... Ale nie piękna, złota tylko bezlitosna słota...
U mnie też za oknem nieciekawie. Chyba musze powyciagac z garderoby jesienne kurtki. Wczoraj zamówiłam przez internet spodnie ciążowe. Mam nadzieje, ze będą dobre, bo nie lubię bawić się w odsyłki[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy Wy też macie taki dziwny bol krocza jakby człowiek zsiadl z rowera po 2 godzinach jazdy? Ból jakby ciagnacy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy też macie taki dziwny bol krocza jakby człowiek zsiadl z rowera po 2 godzinach jazdy? Ból jakby ciagnacy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kilka dni temu miałam mocne kłucie i też dziwne uczucie, którego nie umiałam opisać. Pomógł magnez bo jak zaczęłam brać to jest o niebo lepiej, a moja gin zwiększyła mi luteine z 1 na 2 dziennie. Teraz jest ok
 
Do góry