reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Co do mojego roztargnienia i pamięci to w trakcie rozmowy mam dziurę i wiem co chce powiedzieć ale nazewnictwa zapominam, mylę słowa. Miałam tak w każdej ciazy. Normalnie jakaś miażdżyca.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Juliettaaa123 tez mam te z zielonymi pokrywkami, są rewelacyjne, nawet do mrożenia w nich. Ja tez kupuje hurtowo przyprawy (kawałek do sklepu mam, wiec muszę mieć wszystko "w hurcie"), ale wsypuje tylko jedno, dwa opakowania na raz do słoiczków

@serena22 cóż na NFZ robią usg zgodnie z wytycznymi czyli pierwsze w 11-14 tyg, drugie połówkowe 18-22 i trzecie pod koniec ciąży 32-36 tydz bodajże. Gratuluje dobrych wyników


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co do mojego roztargnienia i pamięci to w trakcie rozmowy mam dziurę i wiem co chce powiedzieć ale nazewnictwa zapominam, mylę słowa. Miałam tak w każdej ciazy. Normalnie jakaś miażdżyca.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam tak samo :D najlepsze, że to takie pospolite najprostsze słowa uciekają...
 
Hmmm ja wczoraj poszłam na górę już się położyć i R mówi, żebym mu maszynkę do gołębia podłączyła ( chciał się chłopak podgolic)...i co wystarczyło, ze weszłam na piętro i zapomniałam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Juliettaaa123 tez mam te z zielonymi pokrywkami, są rewelacyjne, nawet do mrożenia w nich. Ja tez kupuje hurtowo przyprawy (kawałek do sklepu mam, wiec muszę mieć wszystko "w hurcie"), ale wsypuje tylko jedno, dwa opakowania na raz do słoiczków

@serena22 cóż na NFZ robią usg zgodnie z wytycznymi czyli pierwsze w 11-14 tyg, drugie połówkowe 18-22 i trzecie pod koniec ciąży 32-36 tydz bodajże. Gratuluje dobrych wyników


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Do słoiczków owszem, opakowanie, dwa, bo więcej się nie zmieści :D

Co do USG, też jestem teraz na NFZ od miesiąca, połówkowe zaklepane na 5 października i nie wiem czy mnie ciekawość nie zeżre i nie pójdę sama prywatnie zobaczyć co u moim chłopaków. Ostatnie USG miałam miesiąc temu.. dwa miesiące czekać na nowe zdjęcia, to trochę długo... :/
 
Widzę że moja szyjka ma jeden plus - przez to że musi być badana i mierzona na bieżąco, to na każdej wizycie, czyli co 2 tygodnie, mam robione usg :) zdjęcia nie zawsze są, ale podglądamy Krasnale [emoji7]

Zazdroszczę podglądania dzidziów :) mój M. się śmieje, że sam mi kupi aparat USG żebym mogła ich oglądać i być spokojna, bo jeszcze z dwa tygodnie temu nie miałam nic a nic brzucha i ubolewalam nad tym że nie czuję chłopaków, więc panikowałam. Chłopaki chyba wysłuchały moje żale i brzuch pojawił się z dnia na dzień i od czasu do czasu czuć, że coś się już powoli dzieje w tym brzuch :)
 
Dziewczyny jak dobrze, że nie jestem sama w tej niezdarności i zapominaniu. Jeszcze co nagminne to jest to, że jak tylko założę świeżą wypraną np bluzkę to w chwilę już jest brudna. To mi coś zleci, to skapnie, mój P to już się śmieje że się przyzwyczajam do codziennego prania
☺️
 
Ja zamówiłam Premium C. Rozwodowa, hehe to akurat mi nie wadzi. Lubię spać "sama" :) przed snem pieszczochy potem na swoją stronę :p

@Dotkass chyba jestem jedyną tu której lekarz nie dał magnezu. Hmmm
Mi też lekarz nie dał magnezu. Kazał sobie kupić i brać tylko wtedy jak bede miała jakieś objawy typu napiety brzuch, drętwienie itp, a nic takiego nie mam, więc nie biorę.
 
reklama
Ja chodzę teraz na NFZ. Moja gin robi na każdej wizycie usg. Więc to chyba do lekarza też zależy.

Tyle puki co doczytałam. Zaraz zerkne co tam jeszcze było :)

Humor lepszy. Cieplej jest. Ptaszki cwierkaja.
 
Do góry