reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja robię w ten sposób że dodaję do ekranu głównego zarówno ten wątek jak i tamten zamknięty i bez problemu wchodzę.
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś piękne słońce więc może jednak moje pranie odbrazi się i wyschnie :) dziś mam w planach małe zakupy, ale zobacz
ja miałam ostatnio podwyższone crp i mój gin kazał na to nie patrzeć...Moja mama, która choruje od wielu lat jak ma poważne choroby ma crp wynoszące kilkaset, dlatego myślę, że na takie niewielkie podniesienia, jeśli nie ma żadnych innych dolegliwości wskazujących na jakiś stan zapalny, nie ma co zwracać uwagi.
Dziewczyny, gdzieś tu pisałyście o tym, że cieszycie się, że po CC macie łożysko na tylnej ścianie...Ja mam właśnie po CC nisko i na przedeniej ścianie...Ktoś jeszcze tak ma czy jestem jedna w takiej sytuacji??
Ja dzisiaj mam założony EKG Holter, nawet Pani zakładająca mówiła, że faktycznie mi strasznie szybko serce bije :oo2: Już się stresuję wynikiem, bo mnie już nastraszył kardiolog, że poważne arytmie zabiegiem leczy się w ciąży:frown:
U mnie też liczą jak np 16t1d to 16 tydzień, nie 17.
Miłego dnia dziewczyny! :biggrin2:
Ja jestem po cc i łożysko mam na przedniej ścianie, ale ostatnio lekarz mówił, że trochę odsunęło się od blizny i jeszcze za wcześnie, żeby wyrokować co będzie... Oczywiście gdzieś z tyłu głowy to jest, czy aby na pewno jest ok, ale moj lekarz mówił, żeby nie martwić się na zapas bo gdyby było coś nie tak i było by na dzień dzisiejszy jakieś zagrożenie to by mi wszystko powiedział...
Dziewczyny pomocy:( wczoraj duzo nosilam mojego 2latka i chyba nadwyrezylam jakis miesien w przeramieniu. Strasznie rwał wczoraj. Dzis też trochę czuje. Wiecie, czy moge czyms posmarowac?
Miałam podobnie jak Ty, ale jeszcze przed ciążą, rehabilitant mojego syna powiedział, że jedyną opcją jest odciążenie ręki. Cóż łatwo powiedzieć, żeby nie nosić, pewnie powiedziałabym to każdej kobiecie w ciąży, ale ja mam półtorarocznego malucha i choć ograniczam na maksa to nie da się go wogóle nie brać na ręce... Wczoraj poszliśmy na spacer i kawał drogi od domu usiadł na chodniku i tyle było chodzenia, nie dał się za żadne skarby namówić do powrotu na nóżkach do domu i chcąc nie chcąc musiałam go przynieść. Teraz na nogach już tylko blisko domu będę chodzić :(

Miłego dnia!!!
 
dzień dobry wszystkim :)
@kropka129 chyba nie do mnie miał być post...

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@kropka129, to ja pytałam, dzięki za odpowiedź :)

Mój lekarz liczy tak jak wskazują liczby.Skoro mam 15 tydz.i 4 dzień to wpisuje mi że wizyta była w 15 tygodniu,a nie w 16.

U mnie lekarze wpisują tak jak piszesz, ale traktują to, że 15 tydzień jest już skończony, a 15.4 oznacza, że jestem w 4 dniu 16 tygodnia

Syla, biorę magvit B6 ale on ma małe stężenie magnezu,zaledwie 48 mg, biorę 6 tabletek dziennie.Ale jest magnez który ma 1350 mg a nawet 1500 mg. jedna tabletka i chyba taki muszę kupić i brać ze 3 razy dziennie.

Ja od wszystkich w ciąży słyszę, że lekarze zalecają Magne B6, mój też. Dawka 2* dziennie na pewno jest bezpieczna, nie wiem, jak z większą ilością

@AlexF a spacerówka/hulajnoga/rowerek biegowy na wyjścia z domu?

Ja chyba ruchów jeszcze nie czuję, na pewno nie wyraźne, wstyd się przyznać, ale jakoś nie pamiętam jak to się czuje na początku....takie jakby pękające bańki pod skóra, ale cały czas się zastanawiam, czy nie mylę z jelitami ;) tylko, że ja lata świetlne za większością z Was, bo u mnie koniec 16 tygodnia dopiero... cieszę się o tyle, ze mam łożysko na tylnej ścianie (w poprzedniej ciąży miałam na przedniej), to wcześniej poczuję i na usg lepiej malca widać
 
reklama
Hej brzuchatki :)
Dawno nic nie pisałam,wakacje dość zajęte chłopakami miałam itd no a teraz szkoła się zaczęła i codzienny marathon dla mnie z ta dwójeczka Oo deszcz,słońce a my biegamy na nogach bo maż zabiera auto do pracy a na moje nieszczęście ten pierwszy tydzień jest deszczowy :/
Ja nadal jakaś taka zmęczona się czuję,nie dopadła mnie ta extra energia drugiego trymestru buuu a bardzo by sie przydała,z jedzeniem nadal kiepsko,brak ochoty na mięso.Nadal mam nie wyjaśnione dlaczego krwawiłam w 14tc ale od tamtej pory nic się więcej nie pojawiło.Teraz w poniedziałek bede mieć połówkowe i zobaczymy naszego maluszka no i może dowiemy się czy będziemy mieli mała księżniczkę czy może 3 muszkietera w domu :)

@Chrzaszczyk niby 2 latek jest ciężki itd ale niestety czasem trzeba podnieść czy pomóc zejść itd sama mam 2 latka w domu i nie jest łatwo go nie podnosić caluški czas,więc rozumiem Mini86 i współczuje jej kontuzji jakiej się nabawiła.
@Mini86 i jak tam ręka,mam nadzieję że już lepiej,a jak nie to idz do apteki i tam Ci coś doradza babki co mogłabyś zażyć.

Witam nowe mamusie i gratuluję wszystkim udanych wizyt ;)

85993e3k2jol3vrk.png




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry