reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej brzuchatki :)
Dawno nic nie pisałam,wakacje dość zajęte chłopakami miałam itd no a teraz szkoła się zaczęła i codzienny marathon dla mnie z ta dwójeczka Oo deszcz,słońce a my biegamy na nogach bo maż zabiera auto do pracy a na moje nieszczęście ten pierwszy tydzień jest deszczowy :/
Ja nadal jakaś taka zmęczona się czuję,nie dopadła mnie ta extra energia drugiego trymestru buuu a bardzo by sie przydała,z jedzeniem nadal kiepsko,brak ochoty na mięso.Nadal mam nie wyjaśnione dlaczego krwawiłam w 14tc ale od tamtej pory nic się więcej nie pojawiło.Teraz w poniedziałek bede mieć połówkowe i zobaczymy naszego maluszka no i może dowiemy się czy będziemy mieli mała księżniczkę czy może 3 muszkietera w domu :)

@Chrzaszczyk niby 2 latek jest ciężki itd ale niestety czasem trzeba podnieść czy pomóc zejść itd sama mam 2 latka w domu i nie jest łatwo go nie podnosić caluški czas,więc rozumiem Mini86 i współczuje jej kontuzji jakiej się nabawiła.
@Mini86 i jak tam ręka,mam nadzieję że już lepiej,a jak nie to idz do apteki i tam Ci coś doradza babki co mogłabyś zażyć.

Witam nowe mamusie i gratuluję wszystkim udanych wizyt ;)

85993e3k2jol3vrk.png




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
W końcu się odezwałaś, martwiłyśmy się!
 
reklama
W końcu się odezwałaś, martwiłyśmy się!

Jestem i byłam,podczytywałam ale czasu brakowało na pisanie,teraz jak starszak jest w szkole to będę mieć więcej luzu ;) W nocy męczy mnie bezsenność a w dzień zasypiam na siedzaco i z synkiem zazwyczaj usypiam przy jego drzemce Oo

U mnie maluszek jest już bardzo aktywny tak od tygodnia juz konkretnie daje czadu :) ale tak około 17tc poczułam pierwsze szmyranie :)

85993e3k2jol3vrk.png
 
Jestem i byłam,podczytywałam ale czasu brakowało na pisanie,teraz jak starszak jest w szkole to będę mieć więcej luzu ;) W nocy męczy mnie bezsenność a w dzień zasypiam na siedzaco i z synkiem zazwyczaj usypiam przy jego drzemce Oo

U mnie maluszek jest już bardzo aktywny tak od tygodnia juz konkretnie daje czadu :) ale tak około 17tc poczułam pierwsze szmyranie :)

85993e3k2jol3vrk.png
Sabrina, a masz dwa suwaczki, że jesteś w 19 i 20 tygodniu ciąży, co to oznacza? :)
 
dzień dobry wszystkim :)

@kropka129, to ja pytałam, dzięki za odpowiedź :)



U mnie lekarze wpisują tak jak piszesz, ale traktują to, że 15 tydzień jest już skończony, a 15.4 oznacza, że jestem w 4 dniu 16 tygodnia



Ja od wszystkich w ciąży słyszę, że lekarze zalecają Magne B6, mój też. Dawka 2* dziennie na pewno jest bezpieczna, nie wiem, jak z większą ilością

@AlexF a spacerówka/hulajnoga/rowerek biegowy na wyjścia z domu?

Ja chyba ruchów jeszcze nie czuję, na pewno nie wyraźne, wstyd się przyznać, ale jakoś nie pamiętam jak to się czuje na początku....takie jakby pękające bańki pod skóra, ale cały czas się zastanawiam, czy nie mylę z jelitami ;) tylko, że ja lata świetlne za większością z Was, bo u mnie koniec 16 tygodnia dopiero... cieszę się o tyle, ze mam łożysko na tylnej ścianie (w poprzedniej ciąży miałam na przedniej), to wcześniej poczuję i na usg lepiej malca widać
Chodzi o to, że moje dziecię jest bardzo energiczne i potrzebuje wybiegać się bo później za dużo energii ma wieczorem i problem z zaśnięciem dlatego przed spacerem w wózku muszę go wymęczyć. Z rowerkiem biegowym i hulajnogą musimy się wstrzymać bo mały dopiero w czerwcu zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroczki i jeszcze czasami ciamajduje w chodzeniu:p
 
Chodzi o to, że moje dziecię jest bardzo energiczne i potrzebuje wybiegać się bo później za dużo energii ma wieczorem i problem z zaśnięciem dlatego przed spacerem w wózku muszę go wymęczyć. Z rowerkiem biegowym i hulajnogą musimy się wstrzymać bo mały dopiero w czerwcu zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroczki i jeszcze czasami ciamajduje w chodzeniu:p

ach, ja zapomniałam że on ma jakoś półtora roku, tak? :) No, faktycznie hulajnoga jeszcze odpada, chociaż takie maluszki widziałam na biegowych, my z córką przespaliśmy temat, ale z drugim malcem wypróbuję biegowy
 
Chodzi o to, że moje dziecię jest bardzo energiczne i potrzebuje wybiegać się bo później za dużo energii ma wieczorem i problem z zaśnięciem dlatego przed spacerem w wózku muszę go wymęczyć. Z rowerkiem biegowym i hulajnogą musimy się wstrzymać bo mały dopiero w czerwcu zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroczki i jeszcze czasami ciamajduje w chodzeniu:p

Mój ma 2,5roczku i też jest pełen energii,2 razy dziennie biegamy po starszaka do szkoły,zabieram wózek ale on już nie bardzo chce w nim się wozić.
My to idziemy łeb w łeb z ciaża,ciekawe która się z nas pierwsza rozpakuje?Mój młodszy wyskoczył w 37tc a starszak za to w terminie 40tc.

85993e3k2jol3vrk.png
 
reklama
Do góry