reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Chciałabym już poczuć przypływ sił 2 trymestru :-) U mnie to może wiek robi swoje bo będę bardziej dojrzałą młodą mamą :-)
Ja też chcę ta energię!!!!20tc a Ja nadal dupiato się czuję :(
1504897420-aaaaaa.jpeg
Ciocie chciałabym Wam pokazać,że u mnie wszystko jest "ok" co widać na zdjęciu :) Jestem Hania [emoji173][emoji173][emoji173] Moja mama jest szczęśliwa,mój brat skakał z radości ,a tata się poplakał [emoji7] rozwijam się prawidłowo i wiecie co? Tak będzie do samego końca :)
Ślucznotka! Super fotka i najważniejsze że wszystko w porzadku ;)

Dobranoc brzuchatki,Ja to pewnie padnę razem z chłopakami we wyrku [emoji12][emoji6]


85993e3k2jol3vrk.png
 
reklama
1504897420-aaaaaa.jpeg
Ciocie chciałabym Wam pokazać,że u mnie wszystko jest "ok" co widać na zdjęciu :) Jestem Hania [emoji173][emoji173][emoji173] Moja mama jest szczęśliwa,mój brat skakał z radości ,a tata się poplakał [emoji7] rozwijam się prawidłowo i wiecie co? Tak będzie do samego końca :)

Słoneczko ♡♡♡

Pięknie dziękujemy za "OK" Maluszku.
 
1504897420-aaaaaa.jpeg
Ciocie chciałabym Wam pokazać,że u mnie wszystko jest "ok" co widać na zdjęciu :) Jestem Hania [emoji173][emoji173][emoji173] Moja mama jest szczęśliwa,mój brat skakał z radości ,a tata się poplakał [emoji7] rozwijam się prawidłowo i wiecie co? Tak będzie do samego końca :)
Cudownie ❤❤❤ Moje gratulacje ☺
 
reklama
Dzień dobry w sobotę :)
Muszę przyznać, że ciężko za Wami nadążyć, tym bardziej, że ostatnie popołudnia po pracy spędzałam śpiąc. Pani dr zwiększyła mi dawkę leku na obniżenie ciśnienia i zadziałał, ale niższe ciśnienie mnie po prostu powaliło :D
Piękny dzień się zapowiada, koniecznie trzeba wybrać się na długi spacer (tym bardziej, że mieszkamy w lesie, to grzech nie korzystać), ale póki co czekam na małżonka, który pojechał na zakupy na ryneczek i liczę, że przywiezie coś pysznego na śniadanie :)

Udanej soboty!
 
Do góry