reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U nas kiepskie wieści. Layla dostała dzisiaj już mieszankę aminokwasową do picia zamiast mleka - to już najbardziej restrykcyjny produkt mlekozastepczy przy nietolerancjaxh pokarmowych... :( Neocate...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
U nas kiepskie wieści. Layla dostała dzisiaj już mieszankę aminokwasową do picia zamiast mleka - to już najbardziej restrykcyjny produkt mlekozastepczy przy nietolerancjaxh pokarmowych... :( Neocate...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
smutne wieści ale wierzę, że będzie dobrze, mała podrośnie i wszystko się poprawi !

Dziękuję Wam bardzo! My od soboty w domu :) Udaje się nam karmić piersią, mi bardzo na tym zależało. Dla mnie to po prostu wygodne i ekonomiczne.
@mysiaka92 dużo zdrowia i trzymam kciuki! :)

Teraz próbuję jakoś ogarnąć się w nowej sytuacji. Jutro moja mama wyjeżdża, mąż od piątku w pracy. A córka jest zagubiona. Rana nie goi się najlepiej, pojawiła się jakaś ropa. Ale jestem dobrej myśli! :)
Pozdrawiam!

na ranę mogę polecić rivanol, koleżance kazali robić okłady w szpitalu i pomogło. Ja miałam po porodzie ogromnego hrmoroida i zszedł właśnie po rivanolu kupowałam gotowy w butelce.

ja już właściwie kończę okres połogu jeśli chodzi o krwawienie ... dalej nie rozpuściły mi się szwy wewnętrzne ... na wizycie kontrolnej poproszę lekarza o wycięcie, bo rana się już zagoiła. Do następnej miesiączki wole się tego pozbyć.

Miłosz ma różne dni. Czasem aniołek a czasem maruda. W dzień ma problemy z zasypianiem ale w nocy ładnie śpi. Ze względu na laktację karmię go 2 razy w nocy. Na wzdęcia podawałam delikol teraz kupiłam bobotic. Problemy z brzuszkiem nie są bardzo dokuczliwe ale są ... póki co nie zaobserwowałam nietolerancji pokarmowej.
 
U nas kiepskie wieści. Layla dostała dzisiaj już mieszankę aminokwasową do picia zamiast mleka - to już najbardziej restrykcyjny produkt mlekozastepczy przy nietolerancjaxh pokarmowych... :( Neocate...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Życzę Wam z całego serca, żeby wszystko się jak najszybciej ułożyło! Mam nadzieję, że tą mieszankę Layla przyswoiła?
 
@Kaśka 1983 Dziękuję za radę! Jutro będzie położna ściągnąć mi szwy, ciekawe, co powie. Ogólnie jest już lepiej, tylko wygląda mało fajnie. Ale to estetyczne sprawy, nie tak istotne :)

Hubert nawet fajnie śpi w nocy, ale córka się nam mocno rozchorowała. I że snu nici. Najważniejsze, żeby szybko wyzdrowiała, bo już mi serce pęka, jak patrzę na jej męczarnie
 
@Kaska dziękuje. Na szczęście wiem, ze to przechodzi, bo starszej przeszło praktycznie a niebawem 4 latka będzie miała. Super, ze Miłosz śpi w nocy. My tez tylko dwa karmienia. Ok 24-1 i drugie Ok 4-5


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Moniorek przyswoiła i już jest lepiej. Niestety ze średnia przechodziliśmy to samo. Ale ma niespełna 4 latka i prawie jej przeszło. Oj żeby się Hubert nie zaraził :(

Mnie od 3/4 dni boli kręgosłup na wysokości wkłucia znieczulenia i krzyż cały. Ale to miejsce po znieczuleniu to tylko jak się kładę na plecach czy opieram o coś :/ ehhh starość nie radość [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji28]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Agnik3 hehe sypiemy się mi też doskwierał kręgosłup, ale na szczęście już przeszło :) czekamy na wyniki badań córki i jutro kontrola. Tak mi przykro, jak tak płacze i oczy ma takie opuchnięte od choroby :( my mamy to zawsze jakieś zmartwienie mamy!
 
Wczoraj kontrola u pediatry Miłosza waga to 4070 goni brata ... u nas generalnie jakoś leci, trochę mi pracy brak jak rozmawiam z koleżankami aż by się chciało wrócić no ale nie można mieć wszystkiego
 
A ja do pracy wracam zaraz po Wielkanocy. 5 kwietnia wieeelka data [emoji322][emoji322][emoji322] co prawda tylko na weekendy póki co, ale zawsze coś.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
hej jak tam u was? u nas Miłosz spoko. Bywa marudny w nocy raczej śpi OK. miewa gorsze dni czasem w nocy trzeba dać mu chwilę aż zaśnie. Dalej jest na piersi, ostatnia waga to 4400 w miesiąc 1 kg. do przodu. Dalej jest tylko na piersi.

ja już bo wizycie u gina. Wszystko dobrze się zagoiło, na początek w ramach antykoncepcji dostałam tabletki Limetic potem zdecyduje się na spiralę.

Pogoda ostatnio słaba. Niby nie pada ale mroźno i wietrznie :( oby do wiosny
 
Do góry