reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Nie, to będzie druga juz. Pierwsza miałam wczoraj, ale też był tylko pęcherzyk 0,61cm. Teraz się zmartwiłam bo mam ciążę chyba starszą niż Twoja a pęcherzyk jest prawie o połowę mniejszy 🙄 a na tym etapie powinien rosnąć identycznie 😔😞😞 kurcze no 😔
A gdzie tam! Masz super pęcherzyk 😃 jakby było cos nie tak, to lekarz by powiedział. Czekamy razem! 🤞🤞
 
reklama
Ja też nie mam żadnych objawów nawet lepiej się czuję jak przed ciążą i też mnie to zastanawia, wizytę mam dopiero za dwa tygodnie, ciężko mi będzie to wytrzymać.
Ja też póki co jak młody bog tylko z bolącymi uu. W pierwszej ciąży też tak mówiłam do teściowej że ja nie wiem co te baby wymyślają że jakieś mdłości, wymioty a ja nic... Potem gorzko pożałowałam tych słów 😀 wymiotowałam po godzinie każdego ranka przez chyba 3 miesiące, lodówka była moim wrogiem i każdy zapaszek. Kawa nie wspomnę. Moja kochana kawulka przyprawiała mnie o wylot oczu z orbit. A szampon do włosów jego zapach blee. Także napawam się póki co spokojem
 
Powiedział ze za wysoko beta i dla niego jest coś nie tak i wydawało mu się ze widzi dwa pecherzyki ale nie udało mu się och uchwycić na jednym zdj usg… a mi się wydaje beta normalna w zeszłym tygodniu równe 7 dni temu była 150 ml a teraz 4000ml
Dziwne ze lekarz twierdzi że beta za wysoka... Ja w 4+5 prawie 4 tys betę mam..
 
Hej dziewczyny czytam Was codziennie ale jestem tutaj chyba jedna z starszych bo termin na około 1 lutego lekarz mi ostatnio podał więc już 8 tydzień się dzieje ale u mnie dziś nagle objawy osłabły jak senność, mdłości ale następne USG aż za miesiąc widziałam serduszko tydzień temu i teraz trzeba myśleć że jest dobrze❤ dobrego wieczorku i nocy
 
Hej dziewczyny czytam Was codziennie ale jestem tutaj chyba jedna z starszych bo termin na około 1 lutego lekarz mi ostatnio podał więc już 8 tydzień się dzieje ale u mnie dziś nagle objawy osłabły jak senność, mdłości ale następne USG aż za miesiąc widziałam serduszko tydzień temu i teraz trzeba myśleć że jest dobrze[emoji173] dobrego wieczorku i nocy
u mnie też już 8tydz, termin początek lutego [emoji4] i od wczoraj trochę mi nudności przeszły a były naprawdę uciążliwe
 
reklama
Ja tez juz zaczelam 8tc.
Z objawow to różnie, na pewno senność. Czasem mdlosci. Mam obsesje macania cyckow choc to nie wyznacznik🙈
Serduszko juz widziałam 10 czerwca.
W piątek wizyta u lekarza, ktory bedzie prowadzil ciąże.
Na pokładzie juz 4 latek😉 jak dobrze ze jeszcze jest przedszkole i dziadkowie 😃
Pozdrawiam
 
Do góry