reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Melduję, że u bobo jest serduszko. Tętno 140. Termin na 6 lutego🥰 Kamiem z serca, że jest wszystko dobrze. Trochę mi ulżyło. Oczywiście dostałam skierowanie do szpitalnego laboratorium gdzie trzeba czekać 2 tygodnie na wizytę 😂ale poczekam nie spieszy mi się nigdzie.
Moj gin był w szoku bo ja brałam clostilbegyt na owu i za pierwszym razem się udało No i widac było, że pozytywnie zaskoczony.
Jestem przeszczesliwa🥰
 
reklama
Melduję, że u bobo jest serduszko. Tętno 140. Termin na 6 lutego🥰 Kamiem z serca, że jest wszystko dobrze. Trochę mi ulżyło. Oczywiście dostałam skierowanie do szpitalnego laboratorium gdzie trzeba czekać 2 tygodnie na wizytę 😂ale poczekam nie spieszy mi się nigdzie.
Moj gin był w szoku bo ja brałam clostilbegyt na owu i za pierwszym razem się udało No i widac było, że pozytywnie zaskoczony.
Jestem przeszczesliwa🥰
Ja piłam clo żeby zajść w poprzednie ciąże, jak chciałam to nie wychodziło a teraz jak nie chciałam to samo wskoczyło 🤣🤣
 
Dobry wieczór, nadrobiłam cały dzień ;)

Gratuluje udanych wizyt :) oby tylko takie :)

Ja prawie cały dzień leniuchowałam dziś 🙈
Nawet obiad zrobiłam na kolację 🤣🤣

Zobacz załącznik 1284377
O ja. Ale mam ochote na świeży koperek!! 😋
Melduję, że u bobo jest serduszko. Tętno 140. Termin na 6 lutego🥰 Kamiem z serca, że jest wszystko dobrze. Trochę mi ulżyło. Oczywiście dostałam skierowanie do szpitalnego laboratorium gdzie trzeba czekać 2 tygodnie na wizytę 😂ale poczekam nie spieszy mi się nigdzie.
Moj gin był w szoku bo ja brałam clostilbegyt na owu i za pierwszym razem się udało No i widac było, że pozytywnie zaskoczony.
Jestem przeszczesliwa🥰
Coś pięknego ❤️ 2 tyg zaraz zleca :)
Ja piłam clo żeby zajść w poprzednie ciąże, jak chciałam to nie wychodziło a teraz jak nie chciałam to samo wskoczyło 🤣🤣
Cos ty😄. Jakie to wszystko przewrotne. Ja jak ustalilam termin operacji brzuszka to pyklo. 😆
 
Dziewczyny... Byłam u lekarza... Dziś 5+0 i na usg widać pęcherzyk ciążowy o wielkości 8mm. Niestety nie ma w nim jeszcze pęcherzyka żółtkowego... Mam być na wizycie za tydz w pt to będzie 6+1 i wtedy ma się wszystko wyjaśnić. Myślicie, że już powinien być ten żółtkowy? Lekarz kazał nie myśleć negatywnie tylko czekać do następnej wizyty.
Tsh miałam powyżej 2 więc kazał powtórzyć.
 
Dziewczyny... Byłam u lekarza... Dziś 5+0 i na usg widać pęcherzyk ciążowy o wielkości 8mm. Niestety nie ma w nim jeszcze pęcherzyka żółtkowego... Mam być na wizycie za tydz w pt to będzie 6+1 i wtedy ma się wszystko wyjaśnić. Myślicie, że już powinien być ten żółtkowy? Lekarz kazał nie myśleć negatywnie tylko czekać do następnej wizyty.
Tsh miałam powyżej 2 więc kazał powtórzyć.
Spokojnie, u mnie w 5+1 byly dwa puste pęcherzyki, a 6 + 1 juz pięknie było widać echo zarodka (jednego, a drugiego pęcherzyka brak).
 
reklama
Dziewczyny... Byłam u lekarza... Dziś 5+0 i na usg widać pęcherzyk ciążowy o wielkości 8mm. Niestety nie ma w nim jeszcze pęcherzyka żółtkowego... Mam być na wizycie za tydz w pt to będzie 6+1 i wtedy ma się wszystko wyjaśnić. Myślicie, że już powinien być ten żółtkowy? Lekarz kazał nie myśleć negatywnie tylko czekać do następnej wizyty.
Tsh miałam powyżej 2 więc kazał powtórzyć.
Ja też panikuje bo u mnie w 5+3 pęcherzyk 6,1mm i też póki co pusty. Żółtkowy pojawia się do końca 5tyg, nie wiem jak to wygląda z rozmiarem pęcherzyka ale myślę że jest jeszcze czas. Pewnie pojawi się na dniach 🙂
 
Do góry