reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Nie ale tak mnie bola 😃 lód bardzo mi pomógł. Zszedł mi ten gorąc z piersi. Masakra to była.
No to dobrze ze przeszlo. Mnie bolaly bardzo przy nawale ale miałam je xxxx razy wieksze i tak chodzilam po scianach 3dni przy trzecim🤣
Oczywiście nie straszę. Nie mialam az tak bardzo wcześniej 😆

Jak sie czujecie??

Wypełniam dokumenty do szkoly dziecka. Swoje i jak caly dzien czulam sie zajebiscie tak teraz lekko podbrzusze pobolewa albo uczucie jak zakwasy w pachwinach.
 
No to dobrze ze przeszlo. Mnie bolaly bardzo przy nawale ale miałam je xxxx razy wieksze i tak chodzilam po scianach 3dni przy trzecim🤣
Oczywiście nie straszę. Nie mialam az tak bardzo wcześniej 😆

Jak sie czujecie??

Wypełniam dokumenty do szkoly dziecka. Swoje i jak caly dzien czulam sie zajebiscie tak teraz lekko podbrzusze pobolewa albo uczucie jak zakwasy w pachwinach.
Ja miałam kamienie przy nawale więc wiem o czym mówisz 😃 Dzisiaj miałam miękkie ale bolały podobnie. Ech.
 
No to dobrze ze przeszlo. Mnie bolaly bardzo przy nawale ale miałam je xxxx razy wieksze i tak chodzilam po scianach 3dni przy trzecim🤣
Oczywiście nie straszę. Nie mialam az tak bardzo wcześniej 😆

Jak sie czujecie??

Wypełniam dokumenty do szkoly dziecka. Swoje i jak caly dzien czulam sie zajebiscie tak teraz lekko podbrzusze pobolewa albo uczucie jak zakwasy w pachwinach.
Tez mam takie zakwasy ze chodzic ledwo moge, ale tylko z jednej strony🙄

Upaly nie daja zyc, masakra.

Nawal mialam chyba z 2 razy... Nawet nie chce myśleć ze ponownie to bede przechodzić. Problem zawsze dotyczyl jednehj piersi.

Weekend milo spedzony, meczyk zaliczony, babskie spotkanie tez. Miłego wieczorku 😘
 
Tez mam takie zakwasy ze chodzic ledwo moge, ale tylko z jednej strony🙄

Upaly nie daja zyc, masakra.

Nawal mialam chyba z 2 razy... Nawet nie chce myśleć ze ponownie to bede przechodzić. Problem zawsze dotyczyl jednehj piersi.

Weekend milo spedzony, meczyk zaliczony, babskie spotkanie tez. Miłego wieczorku 😘
Powiem szczerze ze bylam przygotowana ale nie na taki hardcore. Dziecko karmilam praktycznie lezac bo sie biedny krztusił zbyt szybko wylatujacym mlekiem😱😱😱
Wyglądałam karykaturalnie 🤣
Potem co rusz robily mi sie guzy ale zawsze udawalo minsie je rozmasowac przy karmieniu choc bolalo w ciul.
Ale na szczęście szybko mija i sie zapomina przez co chce sie przejsx przez to znów 🤣🤣🤣

Milego Wieczorku :)
U mnie tez upał. Szukam wlasnie do mojej pergoli jakies plchtaly aby sie odslonic od słońca bo sie dlugo wysiedziec nie da 😆 i chyba zrobię to sama🤔
 
Jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie bez zmian... Fatalnie znoszę te upały. Ledwo chodzę 🙄 byliśmy na grillu u rodziców, zrobiłam kilka kursów po schodach jak znosiliśmy rzeczy i czuje teraz podbrzusze. Co najmniej jakbym tam kamienie nosiła 🤨
A jutro u nas zapowiada się 32 stopnie... Nie wiem jak to przeżyje 🙈😓
 
reklama
Witajcie brzuchatki. Mam pytanie - zrobiłam test ciążowy na trzy dni przed okresem (cykle 31-dniowe, regularne) czy warto iść od razu na krew żeby coś wyszło?
 
Do góry