reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
kurczę znowu jestem w tyle z waszymi wpisami [emoji85] co do snów to dzis mi się śniło, że urodziłam córkę z blond włosami i niebieskimi oczami, co jest chyba mało możliwe, ale kto wie [emoji2] chociaż sny podobno interpretuje się na odwrót, może będzie syn [emoji28]

dzisiaj znowu mam słaby dzień, czekam na drugi trymestr z nadzieją, że wszytko się trochę uspokoi... na szczęście pogoda dzis w miarę okej, nie jest duszno, siedzę przy otwartym oknie i oddycham "świeżym" powietrzem
 
A u mnie dzisiaj w aplikacji 6+0, biorąc pod uwagę wcześniejszą owulację pewnie jest jeszcze więcej a objawach typu mdłości, wyostrzony węch, jakieś dziwne smaczki, zachcianki itd dalej ani widu ani słychu 🙈
 
A u mnie dzisiaj w aplikacji 6+0, biorąc pod uwagę wcześniejszą owulację pewnie jest jeszcze więcej a objawach typu mdłości, wyostrzony węch, jakieś dziwne smaczki, zachcianki itd dalej ani widu ani słychu 🙈
U mnie tak samo! 😁 Czyli mamy termin taki sam. Ja w poniedziałek idę na USG zobaczyć serduszko Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
 
U mnie tak samo! 😁 Czyli mamy termin taki sam. Ja w poniedziałek idę na USG zobaczyć serduszko Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
No ja czekam aż będzie zarodek żeby wg jego wielkości określić wiek ciąży 🙈 już próbowałam tyle razy sama to policzyć ale wcześniejszą owu mi tak namieszala że teraz mi się nic nie zgadza 🙄 ginekolog na USG też był tak jakby trochę zawiedziony że pęcherzyk jest mały i wskazuje na młodszą ciążę 😔
 
cudne masz te sny 😆
Mi sie ostatnio śniło, że urodziłam córeczkę. W pierwszej ciąży tez mi sie córka śniła a jednak mamy małego mężczyznę w domu 😃
Ja czekam na dzisiejsza wizyte 15:30.
W ogole w luxmed nie było terminów, ale lekarz powiedział, żebym mimo wszystko przyszła wlasnie na 15:30. Trochę mnie to stresuje, ze nie jestem zapisana, ale mam nadzieje ze lekarz o mnie nie zapomniał 😬
Daj koniecznie znać po wizycie jak tam! ❤️
 
No ja czekam aż będzie zarodek żeby wg jego wielkości określić wiek ciąży 🙈 już próbowałam tyle razy sama to policzyć ale wcześniejszą owu mi tak namieszala że teraz mi się nic nie zgadza 🙄 ginekolog na USG też był tak jakby trochę zawiedziony że pęcherzyk jest mały i wskazuje na młodszą ciążę 😔
A u mnie pęcherzyk był właśnie duży 😒
 
reklama
Chyba sobie zaraz lewego cycka odetnę 🤦‍♀️ pali, piecze, drapie, swędzi i wszystko na raz. Nie umiem zlokalizować w którym miejscu dokładnie 🙈 oszaleć można
 
Do góry