reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja nie wytrzymałam i umówiłam się na jutro na 15:45 do lekarza 🙈 mam nadzieję że będę miała powody do wspaniałego humoru przez weekend 🥺
Więc jutro wizutejemy się podobnie
Też mam taką nadzieję, ale tak się stresuję że będzie pusty...u ciebie na pewno będzie dobrze skoro miałaś mały pęcherzyk, u mnie już był duży 8mm więc... Smuteczek. Ale zobaczymy jak to będzie. Trzymam za ciebie kciuki!
 
reklama


Pocieszy Cie taki rozwój sprawy?
Glowa do góry
No i sprawdza się że ciąża to nie matematyka. Ja jestem na Facebooku na takiej grupie po poronieniu i tam też dziewczyny pisały jak zarodek pojawiał im się dopiero w 8 tyg z serduszkiem. Ja to wszystko wiem a jak chodzi o moją ciążę to kazde odchylenie od normy daje tyle stresu że glowa mała 🙈
 
Chcą mi zrobić jutro zabieg ale bez podania leków na rozszerzenie szyjki i sama nie wie wiem co mam robić
😔 Te leki miały być podane żeby zapobiec ewentualnym powikłaniom a dzisiaj jest inny lekarz na dyżurze i powiedział że nie ma takiej potrzeby 😔
Kurcze, to trochę dziwne ze nie chcą dać Ci tabletek... Ja bym chyba nalegała. Porozmawiaj z lekarzem, albo podpytaj pielęgniarek dlaczego nie chcą wesprzeć tego procesu farmakologicznie
 
reklama
Beta z dziś 19108, a w tamten czwartek 3228, więc niby przyrost jest 66%, ciekawe co będzie w sobotę. Do tego dzisiaj męczą mnie straszne nudności i nie udało mi się utrzymać żadnego posiłku w żołądku :(
 
Do góry