reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Mąż wyczytał w internecie przed pierwszą wizytą, (bo bardzo się stresowałam jak tutaj czytałam jak szybko Wam rosła beta, nawet prawie potrajała, a mi w granicach 80-90%) że jak „wolno” rośnie ale w granicach normy, to szybciej widać pęcherzyk, ciałko żółte, zarodek i serduszko. A jak szybko beta rośnie, to trzeba troszkę dłużej poczekać… U mnie się sprawdziło. Wg. USG 5t5d (wg miesiączki 6t5d) wszystko to było widać. Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze zauważył taką zależność. Druga sprawa jakość USG. Może kogoś tym uspokoję bo wiem co to czekanie i stres czy wszystko dobrze.
Czyli tobie 5+5 wszystko było widać a mi nic jeszcze. Bardzo szybki przyrost miałam. 80%
 
Odebrałam właśnie swoje wyniki moczu, bo niepokoiło mnie to, że ciągle chve mi sie siku. I erytrocyty świeże 20-30 wpw. A norma do 3. Zaczęłam się martwić bardzo. Czy któras z Was miała kiedyś taki problem?
Kup zurawit od razu. Tak mam dość często. Ostatnio miałam 70 i brałam zurawit. Powtórz mocz bo mogło być źle pobrane też.
 
Domyślam sie, że z dziećmi nie da się pospać jak przychodzi zmęczenie
Czasami tata nic nie poradzi jeśli dziecko czuje że tylko mama ukoi jego ból ;-) chociaż mąż się bardzo stara to czasami nie rozwiąże problemów małego człowieka bo w mniemaniu dziecka tylko mama je rozwiąże. Takie uroki macierzyństwa
 
No z tym masz rację że bez dzieci można umierać w ciszy i spokoju. Bo moja córka odkryła nową funkcję pod tytułem buczenie i od 8-20 z przerwą na jedną drzemkę słysze krzyk buczenie i wycie 😂 jutro jadę do rodzicow to będzie im buczeć a ja pójdę opalać się na taras (wyrodna matka) 😂
Raczej wyrodna córka bo do rodziców przywieziesz tykającą bombę ;-)
 
6+0 a z USG 5+5. Nie wytrzymam 2 tygodnie. Idę za tydzień do luxmedu.

Dziewczyno ze spokojem wszystko, tylko dodatkowy stres będzie jak nic nie będzie widać. Większość z was tu na wizycie była, ja jeszcze nie i dopiero pójdę w 8tc.

Mąż wyczytał w internecie przed pierwszą wizytą, (bo bardzo się stresowałam jak tutaj czytałam jak szybko Wam rosła beta, nawet prawie potrajała, a mi w granicach 80-90%) że jak „wolno” rośnie ale w granicach normy, to szybciej widać pęcherzyk, ciałko żółte, zarodek i serduszko. A jak szybko beta rośnie, to trzeba troszkę dłużej poczekać… U mnie się sprawdziło. Wg. USG 5t5d (wg miesiączki 6t5d) wszystko to było widać. Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze zauważył taką zależność. Druga sprawa jakość USG. Może kogoś tym uspokoję bo wiem co to czekanie i stres czy wszystko dobrze.
Może owulacja się przesunęła i temu jest taka różnica.
 
reklama
QUOTE="Mahoniowa, post: 21333207, member: 179900"]
Kup zurawit od razu. Tak mam dość często. Ostatnio miałam 70 i brałam zurawit. Powtórz mocz bo mogło być źle pobrane też.
[/QUOTE]
Kupię zurawit. Ale miałaś leukocyty czy erytrocyty? Leukocyty w normie ale erytrocytow sporo.
 
Do góry