reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Tak tak. To wypisz wymaluj moje dzieci. Ubior adekwatny do pogody a nie pory roku😄 Czy pada czy nie na dworze 🤣
Kombinezon nieprzemakalny i hulaj dusza czy i bez 🤣
Mam zajebiste zdjęcie najmłodszego calego ubloconego nawet wlosy mokre i w blocie z jesieni 🤣🤣🤣
Oczywiście mama od razu skwitowala ze bedzie mial zapalenie płuc ale nie dociera do niej ze przy żadnym do tego nie doszło 🤣 za to u brata dmuchane chuchane i jest na odwrót. Gdzie kolo sie napędza. Sterydy wziewne zawsze na dzien dobry. Od maleńkiego.
Albo najmlidszy lata w samym pampersie a mama do mnie... nawet 18 stopni nie macie.. Mamo grzeje slonce i jest cieplo a ze zawieje czasem. Cóż 😄
Z reszta tak jak starsze. Najmlodszy to zaraz burak jak mu za cieplo i to widac jak jestem gdzieś u znajonych którzy lubia w domu ciepełko.. Pierwsze co to go rozgagalam choc jego rowiesniczka np w rajstopach i sweterku. Lol

czy chate wietrze ciągle i to ze mam za zimno i czemu właśnie nie ma skarpetek.. Bo zdejmuje? 🤣Ale ty masz same panele! No mam😄

Siostra do mnie przyleciala i musialam podkercic ogrzewanie bo marzla..my za to zdychalismy🤣 co ja zrobie jak lubie gakie 16.. I dzieci jak maja katar lepiej spia w nocy jak jest chlodniej

A w zime jak przylatujemy do mamy to mi sie zyc odechciewa bo 26stopni TAK GRZEJĄ abyśmy nie pomarzli.. Ostatnio spalismy przy otwartym oknie to latala rabonjak poparzona bo tak wychodziłam pokój 🤣lol

Takze U mnie jest na odwrot a dzieci zdrowe. Tylko domowy syrop jesli juz. Sok mamy z czarnego bzu ktorego teraz nie mam bo nie mialam jak przywieźć. Nawadnianie i hartowanie.
Ile to razy np. Najmlpdszy wylecial na snieg w pampersie jak padało 🤣
Czy przy kapieli pod jej koniec zawsze pozwalam mu na puszczanie zimnej wody i taka chwile sie w takiej bawi😄zimny prysznic tez na zdrowie 🤣

Moje siedzialy czy najmlodszy siedzi w domu tylko jak ma gorączkę bądź jest ewidetnie oslabiony a tak katar kaszel na dwór. Raz mial odrywajacy katar trwajacy 3tyg. Ale dzieciom moze sie to ciagnac dłużej


Kochana Nothern Ireland dokładnie. Mam do ciebie 11h i 4m😄
:D no to kawał drogi. Aż zazdroszczę że macie śnieg zimą... U nas tylko leje i wieje, taka zima, ale też dobrze. Ja też młodego nie przegrzewam, ale mąż cieplolubny bo z Afryki :D
 
reklama
Mniej nerwów w związku z kontaktem z klientami 😃 uwierz mi, potrafią szargać nerwy konkretnie. W domu mam dość zajęć, a chce w końcu odpocząć. 1.5 roku temu zmarła moja mama, po 2 latach chorowania na nowotwór. Miała tylko 48 lat. Był to dla mnie cholernie ciężki czas, to ja jeździłam z nią na każdą jedną chemię, naświetlanie, wlew, wizytę. W międzyczasie organizowanie wesela na 250 osób- i cały czas niepewność, czy mama dożyje tego dnia, znając jej stan zdrowia. Chcę trochę odpocząć, cały czas prowadziłam bardzo aktywny tryb życia i robiłam kilka rzeczy naraz 🙂
A z klientami to wiem coś o tym 🙈 pracuje na basenie na recepcji własne racje i swoje zasady nieraz to miałam ochotę powiedzieć s****laj 🤣🤣 ale ja pracuje w chlorze i dużo jest chemii i też sprzątania dużo na 1 zmianach nie wyrabiałam dlatego poszłam od razu na l4 , przykro z powodu mamy 😞
 
Dziewczyny jesteście aktywne wieczorem a ja o 20 już śpię 😭 na zwolnienie pójdę pewnie jak znajdą kogoś na moje miejsce i tego kogoś wszystkiego nauczę.. mam nadzieję że to będzie jeszcze w tym roku 🙈 znając moja kierowniczkę będzie chciała mnie przytrzymać jak najdłużej ale ja już się nie dam 😂
 
Dziewczyny jesteście aktywne wieczorem a ja o 20 już śpię 😭 na zwolnienie pójdę pewnie jak znajdą kogoś na moje miejsce i tego kogoś wszystkiego nauczę.. mam nadzieję że to będzie jeszcze w tym roku 🙈 znając moja kierowniczkę będzie chciała mnie przytrzymać jak najdłużej ale ja już się nie dam 😂
ja poszłam na l4 nie patrzyłam sie na mojego kierownika chodzi o twoje zdrowie ja jestem po jednym poronieniu i wole dmuchać na zimne tak samo ty sama czujesz czy dasz radę pracować jeszcze ☺
 
:D no to kawał drogi. Aż zazdroszczę że macie śnieg zimą... U nas tylko leje i wieje, taka zima, ale też dobrze. Ja też młodego nie przegrzewam, ale mąż cieplolubny bo z Afryki :D
Jakie śliczne dzieci musisz mieć 😊 zawsze mi się podobały dziewczynki takiej karnacji ,😊
 
ja poszłam na l4 nie patrzyłam sie na mojego kierownika chodzi o twoje zdrowie ja jestem po jednym poronieniu i wole dmuchać na zimne tak samo ty sama czujesz czy dasz radę pracować jeszcze ☺
U mnie pewnie skończy się tak samo, jak mnie zdenerwują to pójdę na L4. I tak nikt nie doceni jak będę pracowała nawet do dnia porodu
 
Dojechałam na Mazury dziewczyny bez większych niespodzianek i rewolucji żołądkowych hehe. Ale teraz się zmartwiłam, bo rano miałam na wkładce delikatne plamki kawa z mlekiem. Wczoraj trochę pochodziliśmy i zastanawiam się czy to od tego czy coś się dzieje? 😑 Biorę luteinę 2 razy dziennie... Trochę się martwię.
 
Dojechałam na Mazury dziewczyny bez większych niespodzianek i rewolucji żołądkowych hehe. Ale teraz się zmartwiłam, bo rano miałam na wkładce delikatne plamki kawa z mlekiem. Wczoraj trochę pochodziliśmy i zastanawiam się czy to od tego czy coś się dzieje? 😑 Biorę luteinę 2 razy dziennie... Trochę się martwię.
Kochana najlepiej się połóż i poleż trochę z nogami pod kątem w górze. Nie chodź dzisiaj za dużo. Odpoczywaj.... Masz możliwość zadzwonić do lekarza?
 
reklama
Do góry