reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja tak samo, bolesne piersi z żyłkami. I na ogol na wieczór podbrzusze mocniej pobolewa. 😰
A jak to u Was, 1 ciąża, dziecko? Czy szykujecie rodzeństwo dla pociech?
U mnie 2 ciąża mam córeczkę prawie 9 miesiaczna więc szybko zdecydowaliśmy się na 2 dziecko 😊
 
Moja druga ciąża . Wcześniejsza z tamtego roku okazała się byc pozamaciczną . Jutro idę jeszcze betę skontrolować i w środę pęcherzyk podglądać 🥰. Mi cycuszki się powiększyły , żyły tez powychodziły - bolec bardzo nie bolą. W brzuchu czasem coś zakłuje , czasem coś pociągnie. W nocy wstaje na siku a wcześniej nie wstawałam wogole 🤣.Noi smaku jakiegoś szczególnego nie mam .
 
reklama
Moja druga ciąża . Wcześniejsza z tamtego roku okazała się byc pozamaciczną . Jutro idę jeszcze betę skontrolować i w środę pęcherzyk podglądać 🥰. Mi cycuszki się powiększyły , żyły tez powychodziły - bolec bardzo nie bolą. W brzuchu czasem coś zakłuje , czasem coś pociągnie. W nocy wstaje na siku a wcześniej nie wstawałam wogole 🤣.Noi smaku jakiegoś szczególnego nie mam .

Moja druga ciąża . Wcześniejsza z tamtego roku okazała się byc pozamaciczną . Jutro idę jeszcze betę skontrolować i w środę pęcherzyk podglądać 🥰. Mi cycuszki się powiększyły , żyły tez powychodziły - bolec bardzo nie bolą. W brzuchu czasem coś zakłuje , czasem coś pociągnie. W nocy wstaje na siku a wcześniej nie wstawałam wogole 🤣.Noi smaku jakiegoś szczególnego nie mam .
O to trzymam kciuki za srodowa wizytę! Ja tez jutro idę na bete,zobaczyć czy rośnie. Troche pesymizmu mam w sobie po zeszłorocznej stracie, w piątek badałam 1 raz i troche spora przerwa między druga beta ale dojeżdżam 40km na badania i po prostu dzis z automatu wylaczylam budzik.. no i klapa 😅😂 Na jutro lekarz umówił mi usg,co jest trochę bez sensu bo na bank nic nie będzie widać.. no ale juz pojde jak mam. A tak to do 8.06 czekam na wizytę u swojego lekarza prywatnie.
 
Do góry