reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
I jak tam jak tam 😁
Wszystko dobrze :) z usg 11+1 i termin wyznaczyl na 26 stycznia 😱😱 ale zostaje z Wami , nigdzie się nie ruszam 😁😁 dostałam skierowanie na bezpłatne prenatalne tylko ciekawe czy gdzieś znajdę termin 🙈 dzidzia 41,96 mm 🤗
20210709_140031.jpg
 
U mnie też dziewczyny bez zmian. Jutro po pracy od razu jedziemy do rodziców i w sobotę idziemy na wesele. Ale powiem Wam że wieczorami mam czasami takie mdłości że jak usiądę przy zastawionym stołem to mam nadzieję że nie puszczę pawia ..
Chociaż dziś np robiłam wyniki tarczycy i nie wzięłam rano suplementów i chyba lepiej się czułam więc może ten jeden dzień ich po prostu nie wezmę.
Trzymam kciuki za Was.
Podziwiam, ja bym nei dała rady usiąść przy stole zastawionym jedzeniem mam takie nasilenie mdłości w tym tygodniu 9+5d że hoho😁
 
reklama
Witam nowe mamy. I gratuluję wizytyjacym.
Mnie coś dzisiaj kłuje macica. A i ostatnio praktykuje półgodzinne drzemki w czasie przerwy na lunch, pomaga przetrwac do wieczora.
Dzisiaj 8+5, już tak bardzo chce być po prenatalnych i mieć trochę więcej spokoju.
 
Do góry