reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny, już nie daję rady... We wtorek mam USG, pierwsze wyszło źle. Wiem że nie mam wpływu na to co się stanie ale nie mogę przestać o tym myśleć... Jeszcze typowe objawy ciąży powoli mnie opuszczają, piersi nie bolą, nie mam mdłości itp. jedynie to czuję się bardzo zmęczona ale już nie wiem czy ciążą czy ciągłym myśleniem
Kochana tak jak napisałaś że nie ma się na to wpływu ale stres to najgorsze co może być teraz mnie też rano chwilowo nie bolały piersi a wczoraj miałam taki atak migreny że myślałam że zwariuje aż wyłam z bólu, dlatego pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia będzie dobrze wiem że to takie normalne słowa ale tak powinnaś teraz myśleć 🤗🤗 nie możesz się zamartwiać na zapas 😊
 
reklama
Dziewczyny, już nie daję rady... We wtorek mam USG, pierwsze wyszło źle. Wiem że nie mam wpływu na to co się stanie ale nie mogę przestać o tym myśleć... Jeszcze typowe objawy ciąży powoli mnie opuszczają, piersi nie bolą, nie mam mdłości itp. jedynie to czuję się bardzo zmęczona ale już nie wiem czy ciążą czy ciągłym myśleniem
Ja tez nie mam oprocz duzego zmęczenia i wzdęcia jakis wielkich mdlosci. Czy nie odrzucaja mnie jakos Zapachy czy piersi tez sie uspokoily. To Naprawde o niczym nie przesadza. Za duzo to po prostu analizujesz. Trzeba czekać i najlepiej to odciagac myśli od tego co złe bo idzie się wykończyć :(

Ale sie dzis wyspałam jak dziecko ale za to poświęciłam wczorajszy wieczór z rodzinką.

I cos przydatnego na przyszłość ( rybka macha ogonkiem ha) 😄...

 
Hej dziewczyny ja wczoraj to przechodziłam koszmar dostałam takiej migreny poszłam się przespać ale jak wstałam to było jeszcze gorzej , ból oczu i wymioty pulsujący ból glowy czy zdarzało wam się mieć migrenę w ciazy mam nadzieję że nie zaszkodziło to maleństwu 😢 nigdy takiego bólu nie miałam w życiu 🙈🙈
Czytałam gdzieś, że kobiety, które mają migreny w ciąży mają ją nasiloną niestety. Też wczoraj miałam migrenę, ale na szczęście delikatną.
 
Jeny dziewczyny ale pyszności robicie! Ja się dzisiaj wezmę za bigos z młodej kapusty i gołąbki bez zawijania. Nie minęła mi jeszcze faza na mięso 🙈
A i zobserwowałam nowy objaw ciąży. Na początku nie miałam żadnych mdłości ani żadnych dolegliwości żołądkowych a teraz w tygodniu 10+ wieczorami ciągle odbija mi się. I to przez godzinę, dwie co chwila... Mama mówi, że to przez że małemu włosy rosną 😉
 
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę... Wy jecie, żyjecie... Ja na śniadanie zjadłam jabłko bo tylko to mi wchodzi i po 20 min już poleciałam do łazienki... Teraz pije wodę gazowana małymi lyczkami, leżę i mam dość. W środę u lekarza powiem, że nie mogę funkcjonować może kurcze coś przepisze...
 
Czytałam gdzieś, że kobiety, które mają migreny w ciąży mają ją nasiloną niestety. Też wczoraj miałam migrenę, ale na szczęście delikatną.
ale ja nie miałam migren , jedynie przy zmianach pogody ciągnęła mnie blizna na głowie ale nigdy migren to co było wczoraj to tragedia , czytałam że przy niskim ciśnieniu też mogą być ja jestem niskociśnieniowcem. Dobrze ze już przestało .
 
Kochana tak jak napisałaś że nie ma się na to wpływu ale stres to najgorsze co może być teraz mnie też rano chwilowo nie bolały piersi a wczoraj miałam taki atak migreny że myślałam że zwariuje aż wyłam z bólu, dlatego pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia będzie dobrze wiem że to takie normalne słowa ale tak powinnaś teraz myśleć 🤗🤗 nie możesz się zamartwiać na zapas 😊
Dziękuję, wiem że nie mogę nic zrobić, że stres to najgorsze co mogę sobie zafundować, ale jakoś jest mi tak bardzo przykro... Chciałabym już wiedzieć czy to koniec czy tylko moja chora wyobraźnia
 
Ja tez nie mam oprocz duzego zmęczenia i wzdęcia jakis wielkich mdlosci. Czy nie odrzucaja mnie jakos Zapachy czy piersi tez sie uspokoily. To Naprawde o niczym nie przesadza. Za duzo to po prostu analizujesz. Trzeba czekać i najlepiej to odciagac myśli od tego co złe bo idzie się wykończyć :(

Ale sie dzis wyspałam jak dziecko ale za to poświęciłam wczorajszy wieczór z rodzinką.

I cos przydatnego na przyszłość ( rybka macha ogonkiem ha) 😄...

Masz rację, muszę się ogromnąć i przestać histeryzować!!! I przestać analizować, bo może wszystko się uda a to że objawy takie a nie inne to jeszcze o niczym nie świadczy. Dobrze, że udało Ci się wyspać :-) ja dzisiaj najpierw zostałam oburzona przez chrapiącego męża, a później przez córkę a na dokładkę przyszedł o 5 kot zakomunikować że właśnie się obudził i chce czułości.
 
Dziękuję, wiem że nie mogę nic zrobić, że stres to najgorsze co mogę sobie zafundować, ale jakoś jest mi tak bardzo przykro... Chciałabym już wiedzieć czy to koniec czy tylko moja chora wyobraźnia
Jeszcze troszkę, do wtorku niedaleko, trzeba myśleć pozytywnie <3
 
reklama
Dziewczyny, już nie daję rady... We wtorek mam USG, pierwsze wyszło źle. Wiem że nie mam wpływu na to co się stanie ale nie mogę przestać o tym myśleć... Jeszcze typowe objawy ciąży powoli mnie opuszczają, piersi nie bolą, nie mam mdłości itp. jedynie to czuję się bardzo zmęczona ale już nie wiem czy ciążą czy ciągłym myśleniem


Ja też ostatnio na drugim USG dowiedziałam się że mam krwiaka i biorę Duphaston i dzisiaj jak wstałam ciągnie mnie podbrzusze jakoś dziwnie mi się idzie, muszę tak jakoś ostrożnie bo to dziwne uczucie... Wracam zaraz do domu i idę leżeć 😞 nie mam już takich nudności jak wcześniej...
 
Do góry