reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

fajnie czytać, że u was energia dopisuje [emoji1] oby tylko drugi trymestr okazał się bardziej łaskawy dla tych z nas, które teraz mają ciężki czas [emoji847]


.


zastanawiam się, czy nie powinnam iść do lekarza/ szpitala pod kroplówkę... od wczoraj praktycznie nic co zjadłam nie zostało mi w żołądku dłużej niz pół godziny i czuję się dosyć wyczerpana 🥲 jeśli nic się nie zmieni to chyba będę zmuszona się do szpitala udać [emoji53]
 
reklama
Przebijesz mnie wielorybka 😄

Bylismy w parku. Rozlozylismy sie na uboczu w zajebistym cieniu.. I bylo tak cudownie.. Lekki wiaterek.. Milion razy lepiej jak na ogrodzie.
Na razie wciąż ok. Brak gorączki.
Chyba to faktycznie bylo z Przegrzania
Też mam dosc upałów. Nie dalabym rady mieszkac w cieplych krajach.. Musialabym sie naprawde dlugo przyzwyczajać 😂
Klima w pl to wcale nie glupi pomysł.. Sama jak mieszkalismy w domku bylam juz bliska jej kupienia. Szczególnie na górze bo na dole bylo idealnie.



Ja tylko w pierwszej ciazy nie mylam okien bo nikt mi nie dawał 🤣🤣🤣🤣
W dwoch następnych normalne obowiazki domowe do końca w tym mycie okien jesli chcialam i czulam sie na silach i niw robilam tego ze wszystkie naraz np. Rozdzielałam i wciąż tak robilam nawet jak w ciąży nie byłam😄 Akurat ta sfere to lubie myc na bieżąco. Obustronnie Okna w salonie. Kuchni to co sie chlapie często czy od wejscia wyjścia a reszta jak mnie najdzie. Teraz przy najmłodszym drzwi ze szklem w kuchni codziennie ufajdane🤣 czasem myje codziennie jak mam wene bo lubię jak widać coś przez nie hahah a czasem co pare dni bo daje sobie na luz ale zapewne do konca bede to robić 😄
Niestety sypialnie i pokój córki mamy na poddaszu więc jest tragedia wieczorem. Ty chyba masz nie skończony zapas energii 😊
fajnie czytać, że u was energia dopisuje [emoji1] oby tylko drugi trymestr okazał się bardziej łaskawy dla tych z nas, które teraz mają ciężki czas [emoji847]


.


zastanawiam się, czy nie powinnam iść do lekarza/ szpitala pod kroplówkę... od wczoraj praktycznie nic co zjadłam nie zostało mi w żołądku dłużej niz pół godziny i czuję się dosyć wyczerpana 🥲 jeśli nic się nie zmieni to chyba będę zmuszona się do szpitala udać [emoji53]
A robiłaś badania krwi? A przynajmniej pijesz dużo?
 
Ja również poproszę o dostep do prywatnego wątku.

@white_wall a bralas w koncu te tabletki czy jeszcze nie zdążyłaś? Jesli bralas i wraz wymiotowałaś to napewno bym sie zglosila do szpitala.
 
fajnie czytać, że u was energia dopisuje [emoji1] oby tylko drugi trymestr okazał się bardziej łaskawy dla tych z nas, które teraz mają ciężki czas [emoji847]


.


zastanawiam się, czy nie powinnam iść do lekarza/ szpitala pod kroplówkę... od wczoraj praktycznie nic co zjadłam nie zostało mi w żołądku dłużej niz pół godziny i czuję się dosyć wyczerpana 🥲 jeśli nic się nie zmieni to chyba będę zmuszona się do szpitala udać [emoji53]
Kurcze szkoda, że jednak te tabletki nie pomogły. Wiem, że nie chcesz tego szpitala ale może nie będą Cię trzymać długo. A teraz jeszcze te upały, u Was chyba jeszcze większe niż u nas to już w ogóle o odwodnienie bardzo łatwo. Oby kolejne trymestry byly dla Ciebie łaskawsze jak teraz się tak umeczysz. Naprawdę strasznie współczuje bo w ciąży w ogóle bardziej się stresujemy a tu jeszcze nie można sobie normalnie zjeść i dodatkowe zmartwienie o odwodnienie. Później maluch Ci to wynagrodzi 🧡
 
właśnie brałam, tyle że wydaje mi się, ze zbyt szybko po ich wzięciu zwymiotowałam żeby w ogóle miały szansę działać [emoji3064]
Ja również poproszę o dostep do prywatnego wątku.

@white_wall a bralas w koncu te tabletki czy jeszcze nie zdążyłaś? Jesli bralas i wraz wymiotowałaś to napewno bym sie zglosila do szpitala.
 
[QUOTE
A robiłaś badania krwi? A przynajmniej pijesz dużo?[/QUOTE]

badań krwi ostatnio nie robiłam (pstatnie z 4 tyg temu) no i niestety picie tez mi nie wchodzi... boję się, że się odwodnię
 
[QUOTE
A robiłaś badania krwi? A przynajmniej pijesz dużo?

badań krwi ostatnio nie robiłam (pstatnie z 4 tyg temu) no i niestety picie tez mi nie wchodzi... boję się, że się odwodnię
[/QUOTE]
Ja bym zrobiła badania podstawowe krwi jak wyjdą źle to bym pojechała do szpitala. Nie ma co ryzykować w ciąży. Strasznie mi szkoda Ciebie. Mam nadzieję że za chwilę już zapomnisz o tych dolegliwościach
 
reklama
Do góry