reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja byłam wczoraj na hucznej imprezie urodzinowej mojej siostry , trochę się bawiłam, trochę odpoczywałam. Najgorzej, ze wieczorem po tym jedzeniu, tańczeniu wywaliło mi brzuch i taka wścibska ciotka już podeszła czy gratulować :/ nie mówimy jeszcze za bardzo dookoła, wiedza tylko rodzice, a tu taka baba wścibska.
Wkurzyłam się wiecie. Szczególnie, ze pierwsza ciąże straciliśmy w 8 tygodniu:/ ehhhhhh
Oby teraz wszystko było dobrze 🙏😞

A u Was już coś widać brzuszek?🤰🏻
mi mąż i rodzice mówią że widać a mi się z kolei widaje że w ogóle, jak żyć 🤣🙈
 
reklama
Wkurzyłam się wiecie. Szczególnie, ze pierwsza ciąże straciliśmy w 8 tygodniu:/ ehhhhhh
Oby teraz wszystko było dobrze 🙏😞

A u Was już coś widać brzuszek?🤰🏻
Ja mam 6cm w talli więcej a 9cm w biuscie, i 2kg na wadze. Mąż mówi że widać, ja zresztą po spodniach też widzę że już w niektóre się nie mieszczę.
 
Dziewczyny w dwóch miejscach użądliła mnie osa. Mam się bać?
Ja mam lekką alergię na wszelkie użądlenia owadów. Ślady i obrzęk i długość gojenia się są większe niż u innych. Po osach i pszczołach mam większą opuchliznę niż inni i sączy mi się rana. Nie duszę się i nie puchnę jak pokazują na filmach. Gdyby mnie użądliła osa już dawno byłabym na pogotowiu, bo bardzo bym się bała o dziecko. Ale to mój przypadek. Ale uspokoję Cię, że mój lekarz mi mówił, bo się pytałam, że niby osy i pszczoły tzn. użądlenie nie szkodzi dziecku. Ale ja się boję tego jak ognia i przez to rzadziej wychodzę na dwór a na pewno nie sama. Daj znać co wyszło u Ciebie bo bardzo mnie ten temat interesuje.
 
Ja mam lekką alergię na wszelkie użądlenia owadów. Ślady i obrzęk i długość gojenia się są większe niż u innych. Po osach i pszczołach mam większą opuchliznę niż inni i sączy mi się rana. Nie duszę się i nie puchnę jak pokazują na filmach. Gdyby mnie użądliła osa już dawno byłabym na pogotowiu, bo bardzo bym się bała o dziecko. Ale to mój przypadek. Ale uspokoję Cię, że mój lekarz mi mówił, bo się pytałam, że niby osy i pszczoły tzn. użądlenie nie szkodzi dziecku. Ale ja się boję tego jak ognia i przez to rzadziej wychodzę na dwór a na pewno nie sama. Daj znać co wyszło u Ciebie bo bardzo mnie ten temat interesuje.
Ja nie mam uczulenia na jad. Przestraszyłam się tylko czy nie zaszkodzi to dziecku. W następnym wisie wrzucam zdjęcie z teraz.
 
Ślady
 

Załączniki

  • 6E285ABE-4E12-4FAC-A060-EA54EFD552BE.jpeg
    6E285ABE-4E12-4FAC-A060-EA54EFD552BE.jpeg
    843,8 KB · Wyświetleń: 34
A dlaczego uzadlenie mogłoby na dziecko wpłynąc? Uzadlila mnie 2 tyg temu osa, nawet nie pomyślałam, że coś dziecku może się stać.
 
reklama
U mnie na razie rano nie widać brzucha, wychodzi dopiero wieczorem. Raczej nie przytyłam. Choć w poprzednich ciążach na tym etapie zawsze chudłam, ale teraz mam większy apetyt, zwłaszcza po tym jak dowiedziałam się, że mam podwyższony cukier i powinnam wyeliminować większość potraw. Przez to cały czas myślę o jedzeniu i jestem głodna.
 
Do góry