reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

U mnie dzisiaj tez plac budowy i brzuch wzdęty na maksa. Do tego chodzę zła jak osa i chce mi się spać.

U mnie przy cp pojawił się pęcherzyk w macicy, wiec lekarz najpierw czekał, czy coś z tego będzie. Przyrosty bety były słabe (przyrastała w 4 dni tyle co powinna 48h), zaczęło się krwawienie i cp byla widoczna dopiero przy becie okolo 1500. Cale szczęście przez to, ze bylam pod kontrolą lekarz zauwazyl na usg i od razu szpital. Zaczęło mnie bolec godzinę przed zabiegiem.
 
reklama
Znowu mam pytanie z innej beczki 🙈 wszystkie macie podwyższoną temperaturę? Ja mam ciągle 36,6 a podobno w ciąży powinna być podwyższona i oscylowac ok 37 stopni 🙄
 
U mnie dzisiaj tez plac budowy i brzuch wzdęty na maksa. Do tego chodzę zła jak osa i chce mi się spać.

U mnie przy cp pojawił się pęcherzyk w macicy, wiec lekarz najpierw czekał, czy coś z tego będzie. Przyrosty bety były słabe (przyrastała w 4 dni tyle co powinna 48h), zaczęło się krwawienie i cp byla widoczna dopiero przy becie okolo 1500. Cale szczęście przez to, ze bylam pod kontrolą lekarz zauwazyl na usg i od razu szpital. Zaczęło mnie bolec godzinę przed zabiegiem.
Kurczę to ja nie mam bólu tylko po prostu czuje lewy jajnik i tyle dziś jeszcze doszedł ból pleców na dole
 
Teraz mam jakieś brązowe plamienia :((
Plamienia nie muszą oznaczać niczego złego. Przypomnij w którym tygodniu jesteś? Oznaczałaś może betę? Zawsze możesz z plamoeniami jechać na IP, ale przy młodej ciąży mogą nic nie zobaczyć. Bierzesz duphaston? Albo inny progestero
 
Moje też! Już zanim zaszłam miałam wrażenie że gdzieś sobie poszło i nie wróciło. Może jak jeszcze trochę hormony się rozkręca teraz to wróci 😂 mąż niepocieszony

Mój nic nie mówi. Ale on cierpliwy jest bo po porodzie musiał czekać 6 miesięcy żebym się przełamała bo jakoś nie potrafiłam dopuścić go do siebie 😂
 
Znowu mam pytanie z innej beczki 🙈 wszystkie macie podwyższoną temperaturę? Ja mam ciągle 36,6 a podobno w ciąży powinna być podwyższona i oscylowac ok 37 stopni 🙄

Ja mam 35.9 🤔 więc mniej niż zawsze 😊 macie na coś zachcianki? Bo ja bym mogą pić na okrągło barszcz czerwony 😂
 
Plamienia nie muszą oznaczać niczego złego. Przypomnij w którym tygodniu jesteś? Oznaczałaś może betę? Zawsze możesz z plamoeniami jechać na IP, ale przy młodej ciąży mogą nic nie zobaczyć. Bierzesz duphaston? Albo inny progestero
4 tydzień+4 dni,biorę duphaston 2x2,w poniedziałek krwawiłam około 1h myślałam ze poronienie ale beta ładnie podskoczyła z 49 na 150
Dzwoniłam do lekarza jutro mam podjechać chociaż on mówi ze i tak pewnie nic nie zobaczy :(
 
reklama
4 tydzień+4 dni,biorę duphaston 2x2,w poniedziałek krwawiłam około 1h myślałam ze poronienie ale beta ładnie podskoczyła z 49 na 150
Dzwoniłam do lekarza jutro mam podjechać chociaż on mówi ze i tak pewnie nic nie zobaczy :(
czytałam że do 3 miesiąca mogą występować nie groźne plamienia/ krwawienia , także głowa do góry, będzie dobrze 🥰
 
Do góry