reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny mam dziś doła, czuję się strasznie zmęczona. Po wczorajszej euforii, dziś mam całkowicie inny nastrój. Pracuje od dziś do piątku włącznie po 10 godzin. Pocieszam się tylko tym że jeszcze przyszły tydzień praca i potem znow urlop. Martwi mnie też że znowu plamie. Nie jest to mocne plamienie, po prostu śluz zalatuje na brązowo. od czasu do czasu kłuje mnie tez brzuch. Myślę sobie że to może po wczorajszym badaniu. Pierwszy raz w w tej ciazy miałam usg przez brzuch, a nie pochwę i zapomniałam że tak mocno lekarz musi uciekać sondą. Albo nie musi? Nie wiem, nie pamiętam jak to było kiedys. Jak to jest na Waszych badaniach?? Uciskają mocno?
Moze idź na l4 jak organizm odmawia posłuszeństwa?
Mi lekarz nie naciskał mocno, raczej delikatnie jeździł i dopiero dociskał jak znalazł co chciał 😊 ale tez nie sprawiało to bólu, szczerze mało nawet co czułam. Jestem szczupła, nie wiem czy to ma znaczenie 🤣
 
reklama
Dziewczyny mam dziś doła, czuję się strasznie zmęczona. Po wczorajszej euforii, dziś mam całkowicie inny nastrój. Pracuje od dziś do piątku włącznie po 10 godzin. Pocieszam się tylko tym że jeszcze przyszły tydzień praca i potem znow urlop. Martwi mnie też że znowu plamie. Nie jest to mocne plamienie, po prostu śluz zalatuje na brązowo. od czasu do czasu kłuje mnie tez brzuch. Myślę sobie że to może po wczorajszym badaniu. Pierwszy raz w w tej ciazy miałam usg przez brzuch, a nie pochwę i zapomniałam że tak mocno lekarz musi uciekać sondą. Albo nie musi? Nie wiem, nie pamiętam jak to było kiedys. Jak to jest na Waszych badaniach?? Uciskają mocno?
Myślę że boleć nie powinno. Mój lekarz robi delikatnie USG i nigdy mnie nie boli brzuch. Czuję czasem lekki nacisk ale to nie jest mocne.
Dziewczyny a jak to jest z chodzeniem do dentysty w ciąży?
Zależy kochana co chcesz robic u tego dentysty. Kanałowki bym nie robiła bo do tego trzeba by było robić prześwietlenie. Ja w ciąży chodzę do dentysty chociaż nie mam problemu z zębami to idę 2 razy w ciąży skontrolować czy wszystko okej niestety ciąża lubi trochę popsuć zęby.
 
bez problemu, tylko powiedz, że jesteś w ciąży i tyle
to już nie czasy kiedy dentysta nie mógł podać znieczulenia czy używał jakichś zagrażających ciąży substancji
Mam ubytek, to nie będzie kanałowe na pewno. Oczywiście powiem, że jestem w ciąży, ale brać znieczulenie? Boje się z kolei że bol na żywca będzie ogromny, że zepne brzuch. Doradźcie
 
Mam ubytek, to nie będzie kanałowe na pewno. Oczywiście powiem, że jestem w ciąży, ale brać znieczulenie? Boje się z kolei że bol na żywca będzie ogromny, że zepne brzuch. Doradźcie
Kochana teraz znieczulenie nie jest szkodliwe tak jak było to kiedyś. Myślę że nie ma co też przesadzać z nim. Ale myślę że jak raz dostaniesz znieczulenie nic się nie stanie dzidziusiów 😊 myślę że gorszy stres i reakcja na ból 😊 więc ja bym szła do dentysty i brała znieczulenie.
 
reklama
Do góry