reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ehh w piątek wizyta, już bym chciała żeby była jutro 😍 mam nadzieję że od ostatniej trzy tygodnie temu zmieniło się coś tylko na korzyść 🙏 Dzisiaj zaczynam 10 tydzień.
Ja plamiłam w weekend I wczoraj miałam nadprogramowa wizytę.Dwa tygodnie temu jeszcze była fasolka a wczoraj był malutki fikający człowieczek.🥰
 
ja mam wizytę jutro z rana i już mnie stres łapie, bo przecież przez te ponad 3 tyg wiele może się zmienić [emoji1784]
jutro u mnie już 13+2, ale z usg ostatnio ciąża była 2 dni młodsza
mam nadzieję, że po wszystkim będę miała do przekazania same dobre wieści, trzymajcie kciuki [emoji4]
 
a jak tam nasz prywatny wątek? bo widzę, że marcówki juz się przenoszą na prywatny a u nas cisza
emoji2.png
Kochana lista wyslana w piątek do Administratorki napisała że do niedzieli zrobi nam 😊nie wiem ile jest z tym pracy 😊 ale napewno będziemy mieć 😊
 
Hej! Zdałam egzamin, o którym pisałam parę dni temu😄 W końcu mogę odetchnąć, przynajmniej w tej kwestii. Jutro mam wizytę u gin. Trochę się stresuję, bo w pierwszej ciąży skracała mi się szyjka i czekam jak będzie teraz. Mam nadzieję, że zadziała tu zasada, że każda ciąża jest inna.
 
Hej! Zdałam egzamin, o którym pisałam parę dni temu😄 W końcu mogę odetchnąć, przynajmniej w tej kwestii. Jutro mam wizytę u gin. Trochę się stresuję, bo w pierwszej ciąży skracała mi się szyjka i czekam jak będzie teraz. Mam nadzieję, że zadziała tu zasada, że każda ciąża jest inna.
To o której jutro trzymać kciuki? Napewno zadziała ta zasada i będzie szyjka długa aż do porodu 😊
 
ja mam wizytę jutro z rana i już mnie stres łapie, bo przecież przez te ponad 3 tyg wiele może się zmienić [emoji1784]
jutro u mnie już 13+2, ale z usg ostatnio ciąża była 2 dni młodsza
mam nadzieję, że po wszystkim będę miała do przekazania same dobre wieści, trzymajcie kciuki [emoji4]
Hej! Zdałam egzamin, o którym pisałam parę dni temu[emoji1] W końcu mogę odetchnąć, przynajmniej w tej kwestii. Jutro mam wizytę u gin. Trochę się stresuję, bo w pierwszej ciąży skracała mi się szyjka i czekam jak będzie teraz. Mam nadzieję, że zadziała tu zasada, że każda ciąża jest inna.
Gratulacje zdania egzaminu

Oooo to już jest na 3 co jutro wizytujemy. Ja również mam wizytę z rana.
 
reklama
Do góry