reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja tak czytałam jeszcze przed ciążą, dużo i przez to wpadłam w nerwicę, a nic z tych rzeczy co czytałam mnie nie dotyczyło, więc teraz nie czytam już nic, co na być to będzie, nie zmienię tego czy będę czytać czy nie, dopiero jak mnie coś zaczyna dotyczyć to czytam o ewentualnym leczeniu, ale to też staram się z dystansem i ewentualnie staram się potwierdzać to co lekarz mi na wizytach mówi.
No najlepiej nie czytać wtedy śpi się spokojniej 😁
 
reklama
Ehh dziewczyny a ja się zryczałam...dzisiaj doszlo do zbliżenia z mężem rano (lekarz dał zielone światło) i teraz poleciała mi jakąś pomarańczowa krew ze śluzem 😔😭 jestem na siebie taka zła i tak cholernie się boję, że się coś stało, że szok... A USG prenatalne mam dopiero we wtorek nie wiem jak ja wytrzymam 😭
 
Ehh dziewczyny a ja się zryczałam...dzisiaj doszlo do zbliżenia z mężem rano (lekarz dał zielone światło) i teraz poleciała mi jakąś pomarańczowa krew ze śluzem 😔😭 jestem na siebie taka zła i tak cholernie się boję, że się coś stało, że szok... A USG prenatalne mam dopiero we wtorek nie wiem jak ja wytrzymam 😭
Nie denerwuj się w ciąży szyjka jest bardziej ukrwiona i może wystąpić plamienie kontaktowe. Na pewno to nic poważnego
 
Nie denerwuj się w ciąży szyjka jest bardziej ukrwiona i może wystąpić plamienie kontaktowe. Na pewno to nic poważnego
Mam nadzieję, że masz rację...miałam krwiaka i lekarz zakazał seksu a ten krwiak ponoć się wchłonął i go wcale nie ma, pytałam 3 razy i lekarz mówił, że na pewno i że można współżyć... A tu takie coś, bardzo się przejęłam 😟
 
Ehh dziewczyny a ja się zryczałam...dzisiaj doszlo do zbliżenia z mężem rano (lekarz dał zielone światło) i teraz poleciała mi jakąś pomarańczowa krew ze śluzem 😔😭 jestem na siebie taka zła i tak cholernie się boję, że się coś stało, że szok... A USG prenatalne mam dopiero we wtorek nie wiem jak ja wytrzymam 😭
Spokojnie, nic się nie powinno złego stać. Dzidziuś jest tam mocno chroniony 😊
Wszystko jest bardziej ukrwione, stad mogły pojawić sie plamienia. Nie stresuj się na zapas, na pewno wszystko jest w porządku ☺️
 
Ehh dziewczyny a ja się zryczałam...dzisiaj doszlo do zbliżenia z mężem rano (lekarz dał zielone światło) i teraz poleciała mi jakąś pomarańczowa krew ze śluzem 😔😭 jestem na siebie taka zła i tak cholernie się boję, że się coś stało, że szok... A USG prenatalne mam dopiero we wtorek nie wiem jak ja wytrzymam 😭
Kochana pamiętaj że zawsze możesz jechać na IP. Sprawdzić czy wszystko okej. Jeżeli to nie była żywa krew to powinno być wszystko okej
 
Kochana pamiętaj że zawsze możesz jechać na IP. Sprawdzić czy wszystko okej. Jeżeli to nie była żywa krew to powinno być wszystko okej
Już raz byłam wiesz... Bo na samym początku ciąży pękł mi krwiak i leciało mi mega dużo krwi... I tam mają mega zły sprzęt i zobaczyli wszystko źle i sami nie byli pewni co się dzieje dopiero u mojego gina się dowiedziałam... 🥺 jasno czerwona nie była tylko bardziej pomarańczowa? Sama już nie wiem 😭
 
reklama
Już raz byłam wiesz... Bo na samym początku ciąży pękł mi krwiak i leciało mi mega dużo krwi... I tam mają mega zły sprzęt i zobaczyli wszystko źle i sami nie byli pewni co się dzieje dopiero u mojego gina się dowiedziałam... 🥺 jasno czerwona nie była tylko bardziej pomarańczowa? Sama już nie wiem 😭
Ja też już mialam nie 1 plamienie, najpierw krwiak, potem polip później plamienie z blizny po cc, jestem pewna że to nic poważnego
 
Do góry