reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Przepraszam Cię bardzo ale nie wysłałam Cię na liście do administratorki a dałabym sobie rękę obciąć że byłaś to bym jej teraz nie miała. Już naprawiam swój błąd sprawdź jutro jakby dalej nie działało to napisz mi 😊 jeszcze raz przepraszam 😊
aaa czyli dostalam link bez dostepu? 🤣🤣🤣 spox, juz sie balam ze nic nie ogarniam.
 
reklama
aaa czyli dostalam link bez dostepu? 🤣🤣🤣 spox, juz sie balam ze nic nie ogarniam.
Tak bo na telefonie miałam zrobiona listę co wysyłam do Adminki i byłaś pierwsza na tej liście widocznie jak ja kopiowałam to Ciebie nie zaznaczyłam a maila wysyłałam z tej listy. Postaram się żebyś miała jak najszybciej dostęp 😊
 
Pierwsza ciąża czy kolejna? Robiłaś prenatalne??
Tak, jestem już po prenatalnych. Z usg jak i z krwi wszystko dobrze. Prawdopodobnie dziewczynka 💙 to moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w 10tc, 20.02 poronilam w domu a 21.02 miałam zabieg bo nie oczyściłam się z całego endometrium. Od 6tc pojawił się krwiak, plamiłam i byłam na duphastonie. Mimo, że ciąża rozwijała się prawidłowo to serduszko przestało bić.
 
Tak, jestem już po prenatalnych. Z usg jak i z krwi wszystko dobrze. Prawdopodobnie dziewczynka 💙 to moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w 10tc, 20.02 poronilam w domu a 21.02 miałam zabieg bo nie oczyściłam się z całego endometrium. Od 6tc pojawił się krwiak, plamiłam i byłam na duphastonie. Mimo, że ciąża rozwijała się prawidłowo to serduszko przestało bić.
Gratulacje córeczki i współczuję straty . Spokojnej ciąży życzę ☺☺
 
Hej dziewczyny, chciałabym do was dołączyć. Trochę się wahałam bo dzikus ze mnie, ale potrzeba informacji jest silniejsza😜. No i poza tym dalej ciężko mi uwierzyć że będę mamą ❤️
 
reklama
Do góry