reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej Fredka napisz coś więcej 😉 w grupie zawsze raźniej 😊
U mnie trochę dłuższą historia i dalej sram po gaciach 🥴. Zaczynam 14 tydzień i czasem was czytałam ale strasznie bałam się zapeszac. Jestem po 3 inseminacjach, 4 stymulacjach, 7 transferach i wykorzystałam aż 9 zarodków 😔. To miała być moja ostatnia próba i się udało ❤️. Strasznie się boję poronić. Tyle na forum invitrowym przeżyłam z dziewczynami, że rządzi mną tylko strach 😔
Jestem po prenatalnych i na USG wszystko dobrze ❤️. Czekam na Pappa... Mam 37lat, numer buta też 37😜
 
reklama
U mnie trochę dłuższą historia i dalej sram po gaciach 🥴. Zaczynam 14 tydzień i czasem was czytałam ale strasznie bałam się zapeszac. Jestem po 3 inseminacjach, 4 stymulacjach, 7 transferach i wykorzystałam aż 9 zarodków 😔. To miała być moja ostatnia próba i się udało ❤️. Strasznie się boję poronić. Tyle na forum invitrowym przeżyłam z dziewczynami, że rządzi mną tylko strach 😔
Jestem po prenatalnych i na USG wszystko dobrze ❤️. Czekam na Pappa... Mam 37lat, numer buta też 37😜
Pamiętam Cię! Bardzo się cieszę, że tu się spotkamy! W maju na forum invitrowym doradzalas mi w sprawie proga bo u mnie przy każdym transferze to była z tym tragedia... Dołożyłam go sobie (tak też radziłaś 😉!) I ten transfer był w tym szczęśliwym ❤️ obecnie mam 17 tc! I czekam na połówkowe 😱 też się bardzo martwie ciągle ale przyznam Ci szczerze, że z każdym tygodniem strach troszke maleje a zastępuje go za każdym razem 100 razy więcej szczęścia. Tym bardziej, że leczyłam się u immunonologa i ciągle balam się czy mój organizm jednak się nie odmysli...Teraz zaczynam czuć niesmiale ruchy więc to już w ogóle jest uspokajające, że maluch tam jest i ma się dobrze.
A co do tego forum to nie będziesz żałować, że dołączyłaś 😁 dziewczyny mega doradzają! Uspokajają i to też jakos tak łatwiej przeżyć ciąże wiedząc, że ktos ma podobne obawy czy podobne dolegliwości.
 
U mnie trochę dłuższą historia i dalej sram po gaciach 🥴. Zaczynam 14 tydzień i czasem was czytałam ale strasznie bałam się zapeszac. Jestem po 3 inseminacjach, 4 stymulacjach, 7 transferach i wykorzystałam aż 9 zarodków 😔. To miała być moja ostatnia próba i się udało ❤️. Strasznie się boję poronić. Tyle na forum invitrowym przeżyłam z dziewczynami, że rządzi mną tylko strach 😔
Jestem po prenatalnych i na USG wszystko dobrze ❤️. Czekam na Pappa... Mam 37lat, numer buta też 37😜
Cieszę się w takim bądź razie ogromnie, że Wam się udało 🙂❤️ Pamiętaj- w kupie raźniej, w razie paniki dziewczyny stawiają do pionu migusiem 🤣
 
Hej Dziewczyny,

Długo nie mogłam uwierzyć, że jestem w ciąży i wszystko będzie dobrze ale powoli zaczynam się oswajać z myślą i chciałabym do Was dołączyć. Termin mam na 15 lutego i czekam na wymarzoną córkę 💚
Witam koleżankę z invitrowego forum😘. Powiedz, kiedy przestaniemy się bać 🤔❤️❤️. Ja codziennie oglądam swój brzuch i myślę czy to wzdęcia, czy to już mały obcy 😜.
 
Witam koleżankę z invitrowego forum😘. Powiedz, kiedy przestaniemy się bać 🤔❤️❤️. Ja codziennie oglądam swój brzuch i myślę czy to wzdęcia, czy to już mały obcy 😜.
Mam to samo, a brzuch już bardzo duży, wczoraj byłam u stomatolaga i na powitanie: "Dzień dobry, a kto tu z takim brzuszkiem do mnie zawitał" 😁
Jeżeli chodzi o uspokojenie nerwów to wymyśliłam sobie, że jak codziennie będę czuć ruchy dziecka to się trochę przestanę bać. Najchętniej to bym codziennie na usg chodziła 🤦‍♀🙈🤪
 
Mam to samo, a brzuch już bardzo duży, wczoraj byłam u stomatolaga i na powitanie: "Dzień dobry, a kto tu z takim brzuszkiem do mnie zawitał" 😁
Jeżeli chodzi o uspokojenie nerwów to wymyśliłam sobie, że jak codziennie będę czuć ruchy dziecka to się trochę przestanę bać. Najchętniej to bym codziennie na usg chodziła 🤦‍♀🙈🤪
Ja byłam tydzień temu we wtorek i kuwa idę jutro znowu 🤦😅😅. U lekarza prowadzącego mam dopiero 7.09 i nie wytrzymam 😜. W sumie też idę jutro do takiego mojego starego gina, ci mnie próbował leczyć przed in vitro. I chcę zobaczyć czy bejbe jest ciągle w brzuchu i chcę się trochę pochwalić ❤️
A jak się czujesz? Ja ciągle bardzo dobrze 😜. A cycki mam jak małe bomby 😜
 
Ja byłam tydzień temu we wtorek i kuwa idę jutro znowu 🤦😅😅. U lekarza prowadzącego mam dopiero 7.09 i nie wytrzymam 😜. W sumie też idę jutro do takiego mojego starego gina, ci mnie próbował leczyć przed in vitro. I chcę zobaczyć czy bejbe jest ciągle w brzuchu i chcę się trochę pochwalić ❤️
A jak się czujesz? Ja ciągle bardzo dobrze 😜. A cycki mam jak małe bomby 😜
Ja byłam na USG w piątek i idę w piątek 😂 Ale mam dwóch lekarzy, jeden w prywatnej opieki zdrowotnej, a drugi ze szpitala w którym chciałabym ewentualnie rodzić 😁
Wszyscy znajomi patrzą na mnie jak na wariatkę 🤪
Bomby, nic nie mów, oby to chociaż miało później odzwierciedlenie w przyjemnym i prostym karmieniu, tak sobie wmawiam.
 
reklama
Do góry