reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

To ja wizyty mam co 4 tyg, byłam 2 sierpnia a teraz mam 30 😅😅
Szacun 😜. Pamiętam, jak moje znajome z forum tak latały do gina co chwilę i sobie myślałam, że po co, i że się wygłupiają 😜. A teraz sama biegam co dwa tygodnie, a mogłabym jeszcze częściej 😜
Czytałam o twoich wynikach Pappa. Martwiłam się o ciebie ❤️. Wiesz już coś więcej? Czy nie chcesz tu pisać?
 
reklama
Szacun 😜. Pamiętam, jak moje znajome z forum tak latały do gina co chwilę i sobie myślałam, że po co, i że się wygłupiają 😜. A teraz sama biegam co dwa tygodnie, a mogłabym jeszcze częściej 😜
Czytałam o twoich wynikach Pappa. Martwiłam się o ciebie ❤️. Wiesz już coś więcej? Czy nie chcesz tu pisać?
Czekam na wynik Nifty, najpóźniej ma być dziś i mam nadzieję że będzie
 
Hej, nieśmiało witam się z Wami, chętnie dołączę z terminem na 24.02. Powoli zwalniam tempo w pracy, i zaczynam szukać sobie zajęć 😃
Czytam Wasze początki przypominając sobie czerwiec, ale chyba nie przebrnę przez wszystkie strony 🙈
Pozdrawiam serdecznie
Ania
Hej Ania, która ciąża? Jak się czujesz?
 
Hej Ania, która ciąża? Jak się czujesz?
3 ciąża, mam dwóch synów 9 i 5 lat. Czuję się już w miarę ok, pierwszy trymestr zaskoczył mnie mdłościami, w poprzednich ciążach nie miałam takich dolegliwości. Całe szczęście już jest lepiej 🙂
Pocieszam się że zupełnie inna reakcja organizmu to może mieszka tam dziewucha 😂
 
3 ciąża, mam dwóch synów 9 i 5 lat. Czuję się już w miarę ok, pierwszy trymestr zaskoczył mnie mdłościami, w poprzednich ciążach nie miałam takich dolegliwości. Całe szczęście już jest lepiej 🙂
Pocieszam się że zupełnie inna reakcja organizmu to może mieszka tam dziewucha 😂
Ja też mam 2 synów i w tej ciąży miałam dużo większe mdłości niż w pozostałych i okazało się, że teraz będzie dziewczynka 😀 więc Tobie też tego życzę 😀🎀
 
reklama
Ja też mam 2 synów i w tej ciąży miałam dużo większe mdłości niż w pozostałych i okazało się, że teraz będzie dziewczynka 😀 więc Tobie też tego życzę 😀🎀
Dziękuję, czyli jest nadzieja 😃 ale zanim się dowiem to jajko zniosę bo najbliższa wizyta 16.09, a jeszcze pytanie czy się pokaże czy będzie plecy pokazywać jak ostatnio cały czas 😂
 
Do góry