reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Byłam na wizycie, będzie dziewczynka 😍 Mój mąż przeżywa jakby to było nasze pierwsze dziecko a nie 3 😂 ale po dwóch chłopakach trochę mu się nie dziwię 😉

U nas zimno, że trzeba było odpalić grzejniki, o przeziębienie teraz nie trudno. Spod kołdry nie chce się wychodzić 😛 Gorzej że jeszcze trochę trzeba, całe szczęście już niedługo i koniec.
Ja to prędzej depresji dostanę przez tą pogodę.. Jest tak ponuro, że masakra. U nas 18+2 i brzuszek pomału zaczyna się pokazywać, ale niewtajemniczeni nie zauważą różnicy 😊 samopoczucie różnie. Wczoraj wieczorem jak już położyłam się do łóżka to plecy, nogi i biodra myślałam, że mi odpadną.. Wszystko tam się rozciąga i powiększa.. Brzuch ciągnie, boli, czasem kłuje, ale już przywykłam 😛 ruchów jeszcze nie czuje, ale czekam cierpliwie 💙 połówkowe już za 3 tyg, więc nie mogę się doczekać 😛 tym bardziej, że akurat mąż wróci z Danii 😊od prenatalnych obiecują dziewczynkę, więc mam nadzieję, że to się już nie zmieni ❤️
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Mam na imie Monika
Termin mam na 3 lutego 😊w brzuszku chlopczyk💙
Jestem juz mama jednego chlopca (mezczyzny! Mozna powiedziec😊) Syn ma 16 lat wiec jak widzicie duza roznica wieku🙈
Milo bedzie Was poznac🙂
Hej Monika, to spora różnica u mnie córka ma 16 , syn 14 a teraz czekam na dziewczynkę 😅😅
 
Hej mamusie 😍
Jestem nowa, mam termin na walentynki 😜❤️ 14 lutego
Jedynie czym się martwię to skracająca się szyjka macicy, mam 3,0 ale na razie nic lekarz nie powiedział. Któraś z was tez ma problem z szyjką?
Hej
U mnie wszystko w porzadku z szyjka
Mam termin na 3 lutego
Zapewne musisz zwolnic tempo skoro tak sie dzieje
Lekarz nic Ci nie mowil?
 
Hej Monika, to spora różnica u mnie córka ma 16 , syn 14 a teraz czekam na dziewczynkę 😅😅
To masz idealnie! 😊
Ja pierwsze 7 lat nie chcialam dzieci a potem nastepne 9 lat nie udawalo sie!
Juz bylam umowiona na wizyte w klinice a tu nagle taka niespodzianka!🤩
Liczylam po cichu troszke na coreczke 🙊ale Syn bardzo chcial brata!🥰
 
Dziewczyny a jak u Was z ruchami bobaskow? Ja juz czuje takie bulgotania raz baaaardzo delikatne czasami mocniejsze ale od kilku dni sa ledwo wyczuwalne i bardzo rzadkie
Nawet mnie zaczyna to troszke martwic….
 
Dziewczyny a jak u Was z ruchami bobaskow? Ja juz czuje takie bulgotania raz baaaardzo delikatne czasami mocniejsze ale od kilku dni sa ledwo wyczuwalne i bardzo rzadkie
Nawet mnie zaczyna to troszke martwic….
U mnie też bardzo różnie, pewno zależy jak się ułoży maja jeszcze sporo miejsca 😉
 
reklama
Witam Lutowe Mamy!
Mam termin na 17 lutego 🙂 moje pytanko do Was, czy z któraś ma podobne zdjęcie USG z około 17 tyg i okazało się, że jednak będzie dziewczynka 😜 czy to mogą być aż tak opuchnięte wargi sromowe? 🤔 wiadomo, że najważniejsze, żeby dziecioszek był zdrowy 🤞🏽 Ale bardzo nastawiłam się na dziewczynkę nie wiem czemu i jeszcze gdzieś z tylu głowy mam nadzieje, że z tego koleżki zrobi się koleżanka 🤣
 

Załączniki

  • 9FE58D2E-A834-4FEF-8DAB-6C230A58326A.jpeg
    9FE58D2E-A834-4FEF-8DAB-6C230A58326A.jpeg
    499,9 KB · Wyświetleń: 107
Do góry